Закупівлі для протидії COVID-19: як замовнику встигати за змінами
Уряд погодився з пропозицією МОЗ щодо можливості використовувати за потреби іншими закладами охорони здоров’я, зокрема тими, які надають первинну медичну допомогу пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, кисневих концентраторів, які закуплені відповідно до постанови КМУ від 09.10.2020 № 923.
Джерело: розпорядження КМУ «Деякі питання використання кисневих концентраторів, закуплених у 2020 році за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення подачею кисню ліжкового фонду закладів охорони здоров’я, які надають стаціонарну медичну допомогу пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, за рахунок коштів, виділених з фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками» від 29.12.2021 № 1796-р
- За яких умов і коли можна продовжувати дію договору
- Як обчислювати обсяг в межах 20% суми, визначеної в початковому договорі
- Чи потрібно відображати продовження дії договору до 20% в річному плані закупівель
- Замовник укладає договір про закупівлю за результатом процедури закупівлі або спрощеної закупівлі. Проте у нього діє ще договір, продовжений на 20%. Як бути?
УВАГА!
Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на розсилку від порталу «Держзакупівлі» та читайте важливі новини першими.