Категорія «фахівця з публічних закупівель» для працівника без стажу роботи

Категорія «фахівця з публічних закупівель» для працівника без стажу роботи

Працівник організації має значний стаж на посаді інженера-програміста І категорії, крім того, він не новачок у публічних закупівлях. Нещодавно працівника перевели на посаду фахівця з публічних закупівель і поклали на нього обов’язки уповноваженої особи. Яку категорію фахівця йому присвоїти?

✍ ПРАВИЛА ТА ВИНЯТКИ

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на розсилку від порталу «Держзакупівлі» та читайте важливі новини першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Робоча група уповноваженої особи

Уся відповідальність за закупівлі лягає персонально на уповноважену особу. УО повинна самостійно забезпечити неупередженість організаційного процесу та проведення закупівель з урахуванням інтересів замовника. Саме тому часто виникає запитання, чи може уповноважена особа створити робочу групу, адже не реально одній людині бути знавцем геть у всьому. З’ясуймо, що регламентує Закон.
4525

Дефектний акт: зразок

На балансі кожного замовника перебуває хоча б один основний засіб. Коли настає час ремонтувати його або списати, необхідно оформити документи. Сьогодні розглянемо дефектний акт. Коли, хто та як має його оформити? Роз’яснення, зразок та бланк для вас — у статті
57607

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді