Як планують змінити повноваження Держаудитслужби

❗️ 9 обов'язкових справ уповноваженої особи на початку 2022 року


Чи може замовник підписати акт перевірки із запереченнями

Чи може замовник підписати акт перевірки із запереченнями

У Верховній Раді перебуває на розгляді проєкт Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення інструментів системи державного фінансового контролю» (№ 6330; далі — законопроєкт). Участь у його розробленні брала Держаудитслужба. Оновлення, передбачені законопроєктом, покликані удосконалити інструменти держфінконтролю.

Зокрема, статтю 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні» від 26.01.1993 № 2939-XII, яка визначає права Держаудитслужби, планується доповнити ще чотирма пунктами.

Начальник юридичного відділу Західного офісу Держаудитслужби, Олег Волянський, роз'яснює, які додаткові повноваження можуть отримати аудитори та як це вплине на провадження заходів держфінконтролю:

Нові повноваження аудиторів

Як планують змінити повноваження Держаудитслужби
Олег Волянський,
начальник юридичного відділу Західного офісу Держаудитслужби, Львів

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на розсилку від порталу «Держзакупівлі» та читайте важливі новини першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Пов’язані особи в публічних закупівлях 2024

Чи легко встановити, чи пов’язані особи під час тендеру? Не поспішайте відповідати на це запитання. Для початку ознайомтеся з ознаками та прикладами пов’язаних осіб. Вивчіть значущі судові рішеннями та алгоритми дій замовника, у разі встановлення пов’язаності під час проведення закупівлі.
6190

Кримінальна відповідальність у сфері публічних закупівель

Дехто помилково вважає, що найстрашніше, що може бути в закупівлях, — це штраф. Однак судова практика свідчить, що варто зважати ще й на кримінальну відповідальність. Розглядаємо найпоширеніші випадки кримінальної відповідальності у сфері публічних закупівель
18126

Моніторинг закупівель 2024

Хто і за яких підстав проводить моніторинг публічних закупівель 2024, які строки проведення моніторингу закупівлі — у консультації
2587

Яких порушень припускаються замовники, коли укладають договори за пунктом 13 Особливостей

Вже пів року аудитори проводять моніторинг закупівель за пунктом 13 Особливостей. Свіжий аналіз проведених моніторингів та найпоширеніших порушень, які допускають замовники, — у статті від проєкту «ДеюреЗакупівлі: закон і практика»
3476

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді