Першим спробуйте експертно-правову систему для закупівельників «Експертус Держзакупівлі»

Бажаєте швидко знаходити точні відповіді на закупівельні запитання будь-якої складності? Тоді експертно-правова система «Експертус Держзакупівлі» саме для вас.

⭐️ Активувати подарунковий демо-доступ до Системи

Спробуйте першим експертно-правову систему для закупівельників «Expertus: Держзакупівлі»

У Системі ви отримаєте розгорнуті відповіді на свої робочі ситуації від провідних фахівців України у сфері публічних закупівель.

Скористайтеся можливістю активувати подарунковий доступ до Експертус Держзакупівлі та самостійно переконайтеся у перевагах сучасної системи для закупівельників.

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Робоча група уповноваженої особи

Уся відповідальність за закупівлі лягає персонально на уповноважену особу. УО повинна самостійно забезпечити неупередженість організаційного процесу та проведення закупівель з урахуванням інтересів замовника. Саме тому часто виникає запитання, чи може уповноважена особа створити робочу групу, адже не реально одній людині бути знавцем геть у всьому. З’ясуймо, що регламентує Закон.
4534

Дефектний акт: зразок

На балансі кожного замовника перебуває хоча б один основний засіб. Коли настає час ремонтувати його або списати, необхідно оформити документи. Сьогодні розглянемо дефектний акт. Коли, хто та як має його оформити? Роз’яснення, зразок та бланк для вас — у статті
57641

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді