Уповноважені особи: особливості перетестування

Тетяна Мішта, консультант з питань публічних закупівель, розповіла про особливості повторного тестування уповноважених осіб.


Уповноважені особи: особливості перетестування
Тетяна Мішта, заступник директора Департаменту регулювання публічних закупівель — начальник відділу професіоналізації сфери публічних закупівель Мінекономіки

Як призначити уповноважену особу: три варіанти

Як зазначає експерт, перескладати тест потрібно буде у двох випадках:

  • або раз на три роки, щоб упевнитися у базових знаннях уповноваженої особи — чи розуміється вона на змінах до Закону про публічні закупівлі та підзаконних актів;
  • або коли з’явиться нова редакція Закону про публічні закупівлі й оновлення стосуватимуться більш ніж 70% законодавчих положень. Однак таке тестування проходитиме не раніше ніж через пів року. Будуть змінені тести й усім уповноваженим особам потрібно буде їх скласти.
Уповноважені особи: особливості перетестування

Натомість коли, наприклад, уповноважена особа змінить місце роботи, перескладати тест не потрібно буде. Якщо вона склала тест і отримала свій ключ, то зможе з ним працювати з різних кабінетів замовників.

За матеріалами вебінару

«Професійні вимоги до уповноважених осіб: що потрібно знати зараз та під час тестування»

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Робоча група уповноваженої особи

Уся відповідальність за закупівлі лягає персонально на уповноважену особу. УО повинна самостійно забезпечити неупередженість організаційного процесу та проведення закупівель з урахуванням інтересів замовника. Саме тому часто виникає запитання, чи може уповноважена особа створити робочу групу, адже не реально одній людині бути знавцем геть у всьому. З’ясуймо, що регламентує Закон.
4482

Головне у квітні для закупівельника 2024

В огляді — найважливіше, що маєте врахувати у квітні. Тримайте нові консультації, що допоможуть укласти договір з надійним постачальником за результатами ЗПП в каталозі, а також — змінити Нафтогаз Трейдинг на нового постачальника. Скористайтеся готовими зразками, довідниками і добірками. Загляньте на наші вебінари
1069

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді