ТОП-10 зразків закупівельних документів у грудні

Скачайте зразки документів від експертів Системи «Експертус Держзакупівлі», які допоможуть легко впоратися із закупівельними завданнями у грудні.

ПОдготовка к собранию

Головне у грудні 2021-го

Грудень 2021 року — це не просто кінець ще одного робочого року, це місяць, коли тендерні комітети відходять в закупівельну історію, а майбутня закупівельна практика опиниться повністю в руках уповноважених осіб.

Ми підготували для вас добірку зразків документів, які допоможуть правильно оформити перехід від ТК до УО, організувати планування закупівельна 2022 рік, продовжити договори на 20% та заключити договір про закупівлю.

Зразок № 1. Наказ про призначення уповноваженої особи

Скористайтеся зразком, щоб призначити УО в своїй організації та розподілити обов'язки між ними.

Зразок № 2. Положення про УО

Примірне положенні про уповноважену особу, затверджене наказом Мінекономіки від 08.06.2021 № 40, визначає лише основи організації діяльності УО, її права та обов’язки. Ми ж пропонуємо готовий зразок Положення про уповноважену особу, яке враховує багато додаткових робочих моментів.

Зразок № 3. Наказ про ліквідацію тендерного комітету

При ліквідації тендерного комітету необхідно передати УО справи щодо закупівель, розпочатих ТК. Скористайтеся експертним зразком, щоб врахувати всі необхідні деталі.

Зразок № 4. Додаткова угода про розірвання договору про закупівлю

І хоча прямого відношення до грудня 2021 цей зразок не має, наразі він один з найпопулярніших серед запитів підписників, тож тримайте напохваті.

Зразок № 5. Додаткова угода про продовження строку дії договору

Наприкінці року замовники, буває, дозакуповують необхідні товари, послуги чи роботи, щоб забезпечити життєдіяльність організації на початку наступного. Щоб оформити продовження дії договору правильно, скористайтеся готовим зразком додаткової угоди.

Зразок № 6. Перша додаткова угода на продовження дії договору про закупівлю на 20% наприкінці року замовником-бюджетником

Зміни до договорів про закупівлю, оплата яких відбувається за бюджетні кошти, варто вносити двома додатковими угодами, адже вони мають врахувати, окрім Закону № 922, ще й обмеження бюджетного законодавства.

Зразок № 7. Друга додаткова угода на продовження дії договору про закупівлю на 20% замовником-бюджетником

Зразок № 8. Порядок організації та проведення закупівель

Щоб узгодити взаємодію між ініціаторами закупівлі та тендерниками, замовник має затвердити Порядок під час планування та здійснення закупівель. Цей документ встановить єдині правила взаємодії всередині організації та унеможливить перекладання відповідальності, затягування або зрив закупівлі учасниками закупівельного процесу.

Зразок № 9. Протокол УО про затвердження річного плану або змін до нього

Планування закупівель на 2022 рік вже розпочато, тож коли оприлюднюватимете річний план закупівель або зміни до нього, скористайтеся готовим зразком протоколу УО.

Зразок № 10. Проєкт договору про закупівлю товару

Документ, необхідний замовникам протягом усіх 12 місяців року, це проєкт договору про закупівлю. Коли складатимете тендерну документацію на закупівлю товару, використовуйте запропонований шаблон від експертів.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Письмова відмова переможця ЗПП від підписання договору – зразок

У закупівлі через запит пропозицій постачальників, переможець відбору може письмово відмовитися від укладення договору на умовах, визначених замовником. Скачайте зразок такої відмови від підписання договору
16

Додаткова угода до договору зразок

Закон про публічні закупівлі дає можливість замовнику вносити зміни до істотних умов договору лише у виняткових випадках. Якщо зіткнулися з такою ситуацією на практиці під час воєнного стану, вам знадобиться додаткова угода до договору. Ми підготували для вас зразок додаткової угоди, щоб ви знали, на що орієнтуватися
35950

Службова записка на закупівлю

У статті розглянемо, у яких випадках складають службову записку на закупівлю. А також надамо зразок такого документа
3424

Додаткова угода про зміну джерела фінансування

Якщо змінюєте джерело фінансування впродовж виконання договору про закупівлю, оформте зміни додатковою угодою. Тримайте напохваті зразок додаткової угоди про зміну фінансування, яку підготували експерти
1935

Протокол скасування закупівлі без використання електронної системи

Скачайте зразок, щоб оформити рішення уповноваженої особи про скасування в ЕСЗ закупівлі без використання електронної системи закупівель, коли допустили помилку під час публікації звіту про договір, укладений без використання електронної системи
154

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді