Порядок зміни ціни у проєкті договору на закупівлю електроенергії: яку норму Закону обрати

Порядок зміни ціни у проєкті договору на закупівлю електроенергії: яку норму Закону обрати

Ніна Абаімова

експерт з публічних закупівель, Київ

Зміна ціни на ринку електроенергії хоч справа і звична для закупівельників, але все ж — складна.

Розв'яжемо робочу головокрутку за допомогою експерта з публічних закупівель Ніни Абаімової:

Замовник застосовує відкриті торги для закупівлі електричної енергії. У порядку зміни умов у проєкті договору він хоче передбачити за пунктом 7 частини 5 статті 41 Закону № 922 можливість змінювати ціну пропорційно зміненій ціні складової ціни на електроенергію. А саме за таких умов: у разі коливання ціни на ринку щодо загального показника середньозваженої ціни електричної енергії на РДН, що склалася на ринку електроенергії в торговій зоні ОЕС України за перші 10 днів поточного місяця — місяця звернення Постачальника до Споживача з пропозицією збільшення ціни, порівняно з середньозваженою ціною електроенергії на РДН за перші 10 днів попереднього місяця. Чи має право замовник передбачити такий порядок зміни ціни?

Порядок зміни ціни у проєкті договору на закупівлю електроенергії: яку норму Закону обрати

ЕКСПЕРТНЕ РОЗ'ЯСНЕННЯ

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на розсилку від порталу «Держзакупівлі» та читайте важливі новини першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Головне у вересні для закупівельника

Почніть осінь разом з Експертус Держзакупівлі! В огляді — найважливіше, що маєте врахувати у вересні. Це рішення робочих ситуацій, форми, зразки, довідники, відеороз’яснення — усе, що знадобиться закупівельнику у щоденній роботі. Стежте за оновленнями і листами від Системи, щоб не пропустити важливе. Залишайтеся з нами навіть під час відключення — у смартфоні переглядайте корисну інформацію в Системі у будь-який час
317

Договір про закупівлю за державний кошт

Договори, фінансові зобов’язання в яких виконуються за рахунок бюджетних коштів, відрізняються від звичайних господарських договорів не лише наявністю відповідних процедур, що передують укладанню, але й порядком оплати виконаних господарських зобов’язань. Розглянемо основні умови, дотримання яких дозволить знизити ризики непорозуміння з Державною казначейською службою України та відповідно убезпечить від штучної затримки платежів за виконані договірні зобов’язання.
133

Договір про закупівлю

Постійні зміни до Особливостей №1178 вже стали невід’ємною частиною життя закупівельників, але через численність змін замовники можуть випустити з уваги щось важливе. Тож нагадаємо вам що є договором про закупівлю та які моменти необхідно врахувати при підготовці проекту договору про закупівлю
5648

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді