Рrozorro.Продажі отримали престижну нагороду у сфері відкритого урядування

15 грудня, українська державна ІТ-компанія Prozorro.Продажі отримала найпрестижнішу нагороду у сфері відкритого урядування — Open Government Partnership Awards-2021. Переможців конкурсу було оголошено під час Глобального саміту “Партнерство “Відкритий уряд”, який зараз проходить у Республіці Корея.

Що можна закуповувати в Prozorro Market, скільки та коли

 Рrozorro.Продажі отримали престижну нагороду у сфері відкритого урядування

“Для України отримання такої премії — це великий успіх та потужний сигнал для світу, що ми рухаємось шляхом підвищення прозорості у сфері державних активів. Уряду вдалося створити сучасний портал аукціонів, де кожен має доступ до інформації про розпорядження публічним майном. Це важливий крок для розвитку добросовісної конкуренції, а також підвищення довіри на ринках”, - зазначила Перший віце-прем’єр-міністр - Міністр економіки України Юлія Свириденко.

Цьогорічна нагорода присвячена 10-річчю роботи Партнерства, що об’єднує 78 країн-учасниць та 76 локальних членів. Prozorro.Продажі перемогли в категорії Impact Award як проект, що змінює країну та підвищує якість життя в суспільстві. Поряд з Україною в регіоні “Європа” за нагороду змагалися за проекти 17 інших країн.

Нагадаємо, державне підприємство “Прозорро.Продажі” належить та управляється Міністерством економіки. За 5 років завдяки діяльності Prozorro.Продажі держава, органи місцевого самоврядування та бізнес отримали понад 58 млрд грн доходів до бюджетів різних рівнів.

Джерело: Єдиний веб-портал органів виконавчої влади УкраїниУВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на розсилку від порталу «Держзакупівлі» та читайте важливі новини першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Головне у червні для закупівельника

В огляді — найважливіше, що маєте врахувати у червні. Це консультації, зразки, довідники, відеороз’яснення, коментарі останніх змін — усе, що знадобиться закупівельнику у щоденній роботі
98

Методрекомендації щодо закупівель електроенергії: що передбачило Мінекономіки та в чому ризики замовників

Проведемо огляд Методрекомендацій Мінекономіки щодо закупівель електроенергії. Розберемо пропозиції щодо визначення очікуваної вартості, нюанси та ризики тендерної документації, технічних специфікацій, формульного ціноутворення, проєкту договору та умов щодо зміни ціни
180

Національна програма інформатизації 2024

З 8 лютого 2024 року діє новий порядок погодження проєктів за Національною програмою інформатизації. У статті розглянемо, що врахувати замовнику, щоб погодити проєкти з Мінцифри
8321

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді