КМУ виділив понад 230 млн гривень на відновлення медзакладів

Уряд ухвалив постанову «Про виділення коштів з фонду ліквідації наслідків збройної агресії», якою виділив кошти субвенції з державного бюджету на будівництво та відновлення обʼєктів інфраструктури, в тому числі й медичної.

Кошти будуть спрямовані на відновлення лікарень у Харківській та Сумській областях.

Загалом було виділено понад 3,5 млрд грн, серед яких субвенція на відбудову та реконструкцію медичної інфраструктури становить понад 230,4 млн грн. Кошти будуть спрямовані на відновлення об’єктів, які постраждали внаслідок повномасштабної війни росії проти України.

«З початку повномасштабної війни ворог пошкодив або зруйнував понад 1500 об’єктів медзакладів по всій країні. Це напряму впливає на роботу медичної системи. Наше завдання – зробити все, аби забезпечити якісну, доступну та безоплатну медичну допомогу для українських пацієнтів. Саме тому Уряд працює над відбудовою медичної інфраструктури. Сьогодні прийнято рішення про виділення чергового траншу в сумі понад 230 млн грн, а отже, ще більше медзакладів буде відбудовано для наших громадян», – зазначив Віктор Ляшко.

Коштом держбюджету будуть відновлені медзаклади на Сумщині та Харківщині. Зокрема, передбачені:

  • усунення аварій (капітальний ремонт) у Міській поліклініці № 10, м. Харкова;
  • капітальний ремонт Тростянецької міської лікарні: термомодернізація будівлі поліклініки, переходу та дитячого відділення комунального некомерційного підприємства;
  • капітальний ремонт фасаду та ґанків Тростянецької міської лікарні;
  • капітальний ремонт приміщень громадського будинку з господарськими (допоміжними) будівлями та спорудами, літера «Д-І» Тростянецької міської лікарні, пошкоджені під час російської окупації.

Довідково

За 17 місяців війни росія пошкодила 1 389 об’єктів медзакладів та зруйнувала вщент ще 186 об’єктів. Повністю відновлені 343 обʼєкти медзакладів та ще 414 обʼєктів медичних закладів – відновлені частково.

Джерело: офіційний сайт МОЗ

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Моніторинг закупівель 2024

Хто і за яких підстав проводить моніторинг публічних закупівель 2024, які строки проведення моніторингу закупівлі — у консультації
4177

Як діяти учаснику після його визначення переможцем відкритих торгів

Кожен учасник торгів змагається за перемогу. А що робити, коли довгоочікуваний тріумф уже став реальністю? Після оголошення переможця наступає новий, не менш відповідальний етап — підписання контракту. Важливо знати, у який термін можна укласти договір і коли необхідно надати забезпечення його виконання.
27

Примірне положення про уповноважену особу з публічних закупівель

Мінеконміки рекомендує використовувати Примірне положення про уповноважену особу з публічних закупівель як основу для створення власного положення про уповноважену особу. Дізнайтеся, з чого складається Примірне положення та скачайте зразок такого положення
3995

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді