Мінреінтеграції затвердило зміни до переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих

Наказом Мінреінтеграції від 9 лютого 2023 року № 41 внесено зміни до Переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих рф.

Мінреінтеграції затвердило зміни до переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих

Отримайте акційну пропопозицію

У грудні 2022 року був затверджений новий Перелік територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих російською федерацією. На його основі, зокрема, внутрішньо переміщеним особам здійснюються виплати.

Цей перелік періодично оновлюється відповідним наказом Мінреінтеграції. Зміни до переліку затверджуються за погодженням із Міністерством оборони на підставі пропозицій відповідних обласних, Київської міської військових адміністрацій.

Так, наказом від 9 лютого 2023 року № 41 внесено зміни до Переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих рф.

Таким чином, до оновленого переліку територій можливих та активних бойових дій увійшли населені пункти в Дніпропетровській, Донецькій, Миколаївській, Сумській, Харківській, Херсонській, Чернігівській, Запорізькій областях.

Зазначимо, що право на виплати мають особи, які виїхали з населених пунктів, що включені до переліку як території:

  1. можливих бойових дій;
  2. активних бойових дій;
  3. тимчасово окуповані російською федерацією, на яких не визначена дата завершення бойових дій (дата припинення можливості бойових дій) або тимчасової окупації рф.

Якщо ви зареєстровані в якійсь із зазначених областей, але ваша територія відсутня у цьому переліку, Мінреінтеграції радить звернутися до своєї військової адміністрації (особисто або через гарячу лінію) й уточнити інформацію.

Джерело: офіційний сайт Мінреінтеграції

 

 

 

 

Статті за темою

Усі статті за темою

Код ДК 2015: як обрати без помилок

Як визначити код ДК – цим запитанням турбується кожен закупівельник перед початком закупівлі. Неправильне визначення коду ДК може призвести до порушень закупівельного законодавства. Все, що потрібно знати про код ДК – у статті
3503

Дефектний акт — зразок

На балансі кожного замовника перебуває хоча б один основний засіб. Коли настає час ремонтувати його або списати, необхідно оформити документи. Сьогодні розглянемо дефектний акт. Що таке дефектний акт, коли, хто та як має його оформити? Роз’яснення, зразок та бланк для вас — у статті
88043

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді