Іноземний бізнес закликали інвестувати у відбудову українського енергосектору

Заступник Міністра енергетики України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації Фарід Сафаров закликав бізнес та потенційних інвесторів залучатися до процесу відновлення українського енергосектору.
image28

Моніторинг прямих договорів: дороговказ від Держаудитслужби

Заступник Міністра енергетики України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації Фарід Сафаров взяв участь у роботі загальних зборів Європейської Бізнес Асоціації (EBA).

Фарід Сафаров наголосив, що енергетика – один із секторів української економіки, які найбільше постраждали від військових дій. Тільки впродовж жовтня і листопада росія здійснила низку масованих атак, якими пошкодила близько 50% енергетичної інфраструктури.

Водночас українські енергетики проводять ремонтні роботи і відновлюють енергетичні об’єкти та мережі у режимі 24/7, адже від енергопостачання залежить низка інших критичних інфраструктур.

«Ми разом з компаніями працюємо над єдиним ефективним методом протидії – відновленням. І тут потрібна будь-яка підтримка, яку ми можемо отримати як від урядів країн-партнерів, так і від бізнесу у вигляді матеріалів, запчастин та іншого енергетичного обладнання», - зазначив заступник Міністра.

Фарід Сафаров підкреслив, що у процесі відбудови енергосектору Україна орієнтуватиметься на європейські стандарти і сучасні енерготехнології, адже наша енергосистема вже синхронізувалася з ENTSO-E, і курс на інтеграцію українського та європейського енергоринків продовжуватиметься.

Також заступник Міністра закликав бізнес та потенційних інвесторів залучатися до процесу відновлення українського енергосектору, зокрема, акцентувавши увагу на секторі відновлювальної енергетики. Він повідомив, що чимало потенційних інвесторів вже цікавляться перспективами розвитку сонячної та вітрової генерації в Україні.

Джерело: офіційний сайт КМУ

 

 

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Дефектний акт — зразок

На балансі кожного замовника перебуває хоча б один основний засіб. Коли настає час ремонтувати його або списати, необхідно оформити документи. Сьогодні розглянемо дефектний акт. Коли, хто та як має його оформити? Роз’яснення, зразок та бланк для вас — у статті
75569

Проектно-кошторисна документація (ПКД)

Проєктно-кошторисна документація — це основний документ в будівництві, що закладає вимоги до об’єкта. Будь-яке будівництво починається з проектування та складання кошторису витрат. Але чи є розробка ПКД окремим предметом закупівлі, чи це частина робіт з будівництва, хто її має замовляти та на підставі якого документа розробляти? Експерт роз’яснює все детально
64308

Перелік робіт з поточного та капітального ремонту

Коли плануєте ремонт будівлі, буває важко визначитися належить предмет закупівлі до поточного чи капітального ремонту. Пропонуємо ознайомитися з переліком таких робіт, щоб обрати правильно код ДК
452

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді