Рекомендації Мінагрополітики отримувачам грантів

Мінагрополітики рекомендує отримувачам грантів здійснити закупівлю необхідних товарів та оплату послуг до кінця поточного року.

Постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 р. № 738 затверджено Порядок надання грантів для створення або розвитку садівництва, ягідництва та виноградарства та Порядок надання грантів для створення або розвитку тепличного господарства. Порядками, серед іншого, визначено механізм використання коштів, передбачених в загальному фонді за рахунок коштів резервного фонду Державного бюджету.

В Державному Бюджеті України на 2022 рік передбачені кошти в необхідному обсязі для фінансування погоджених грантів.

Станом на 04 листопада 2022 року Мінагрополітики видано 50 наказів про надання грантів для створення або розвитку садівництва, ягідництва та виноградарства та 4 накази про надання грантів для створення або розвитку тепличного господарства суб’єктам господарювання, які мають їх використати протягом 12 місяців з дати зарахування на рахунок. Тобто, погоджені у 2022 році проєкти будуть фінансуватися і в наступному році.

В той же час, варто звернути увагу, що фінансування з Державного бюджету України програм розвитку, протягом першого кварталу, здійснюється в обмежених обсягах.

З огляду на зазначене та з метою ефективної реалізації проєктів у першому кварталі 2023 року, рекомендуємо отримувачам грантів здійснити закупівлю необхідних товарів та оплату послуг до кінця поточного року.

Водночас повідомляємо, що на 2023 рік дія зазначеної постанови та Порядків буде продовжена аналогічно до 2022 року.

Джерело: офіційний сайт Мінагрополітики

 

 

 

додаток

Статті за темою

Усі статті за темою

Настанова з визначення вартості будівництва із змінами

Настанова з визначення вартості будівництва затверджена Наказом Мінінфраструктури 01 листопада 2021 № 281. З того часу Настанова зазнала 4-х змін. Скачайте актуальний текст цього нормативного документа разом із додатками
4094

Канцтовари: обираємо код ДК для закупівлі

Здавалося б, що закупівля канцтоварів досить буденна і зрозуміла. Проте, ні. Тут є де помилитися, зокрема, неправильно обрати код ДК для деяких канцтоварів, або ж неправомірно поділити предмет закупівлі. Щоб вберегтися від хибних дій, дізнайтеся, як оприлюднювати закупівлю канцтоварів
6069

Внесення змін до проектної документації

Замовник отримав розроблену проектну документацію, але кошти на її реалізацію було виділено невчасно. Коли можна було почати будівництво виникла необхідність внести зміни до проекту. Втім, договір на розробку проектної документації було укладено за результатами тендеру. Як діяти?
40777

Укладаємо прямий договір з монополістом

Особливості дозволяють укласти прямий договір, якщо роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання. У тому числі, якщо контрагент займає монопольне становище на ринку. Пояснимо, як підтвердити документально підставу для укладення прямого договору з монополістом
6217

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді