Визначаємо, які умови у проєкті є обов’язковими, формуємо умови про ціну в проєкті договорі, що обов'язково мають погодити сторони договору про закупівлю?
ПРОЙТИ НАВЧАННЯ ОНЛАЙН
Вітаємо у восьмому мінікурсі онлайн-практикуму з формування умов ТД. Цього разу сфокусуємося на важливій її частині — проєкті договору. Він є самостійним документом, проте без нього ТД визнають складеною не відповідно з вимогами закону. А отже, закупівельник, який у складі ТД не передбачив проєкту договору, ризикує отримати штраф за статтею 164-14 КпАП.
Тож пропонуємо перевірити свої уміння формувати умови проєкту договору про закупівлю. Якщо раптом щось забули, загляньте до статті «Формуємо проєкт договору у складі тендерної документації».
Мінікурс має три уроки. Останній урок — підсумковий тест. Як завжди, за правильні відповіді на всі запитання отримаєте іменний сертифікат.
Успіхів вам!
У замовників є право вимагати підтвердження того, що пропоновані учасникам товари, послуги чи роботи за своїми екологічними чи іншими характеристиками відповідають вимогам, установленим у тендерній документаці. У консультації пояснимо, як встановити вимоги щодо екологічних характеристик предмета закупівлі.
Розглянемо: які вимоги встановити у тендерній документації у закупівлі енергосервісу; як врахувати показники енергоефективності у вимогах до учасника
Враховуючі часті зміни до закупівельного законодавства, зорієнтуватися у строках проведення відкритих торгів буває не легко. Замовник також має вчасно оприлюднити необхідну інформацію під час проведення відкритих торгів. Наша шпаргалка допоможе визначити строки відкритих торгів з Особливостями
Шукаєте зразок тендерної документації, що відповідає чинному закупівельному законодавству? Тримайте готові зразки від експертів системи «Експертус Держзакупівлі»
Після розкриття тендерних пропозицій замовник може виявити в них недоліки та помилки. Закон № 922 з урахуванням Особливостей дозволив учаснику їх виправляти, завдяки так званому «механізму-24», тобто відвів учаснику рівно 24 години на усунення невідповідностей. Що це за невідповідності? У які строки потрібно повідомити учасника про недоліки? Як діяти замовнику в разі невиправлення або несвоєчасного виправлення таких помилок? Відповіді на головні запитання — у статті