Відбувся другий приватизаційний онлайн-аукціон

Відбувся другий онлайн-аукціон в рамках «малої приватизації», який завершився продажем майна за ціною майже втричі вище стартової.

aukcion.jpg

Отримайте акційну пропопозицію

Відбувся другий онлайн-аукціон в рамках «малої приватизації». І він виявився результативнішим за перший, коли було реалізоване майно на більш ніж 70 млн грн.

Другий з початку широкомасштабного вторгнення приватизаційний онлайн-аукціон вдало завершився продажем майна за ціною майже втричі вище стартової. За окреме майно Марилівського місця зберігання спирту державного підприємства «Укрспирт» (Тернопільська область) переможець торгів запропонував 150 001 000 грн за стартової ціни 54 324 111 грн.

«Приватизація набирає обертів. До кінця нинішнього року в рамках «малої приватизації» заплановано до продажу 150 об’єктів, і ми максимально намагатимемося виконати задумане. Отримані кошти посилять бюджет і підуть, зокрема, на потреби Збройних Сил України, - зазначила Перший віцепрем'єр-міністр - Міністр економіки України Юлія Свириденко. - Наразі ми вирішуємо й стратегічне завдання - зменшення держави в економіці, мінімізацію невластивих функцій управління майном. Окрім того, приватизація дасть поштовх розвитку економіки».

Марилівське місце провадження діяльності та зберігання спирту державного підприємства «Укрспирт» зовсім нещодавно, в 2018 році,  було модернізоване. Профільна діяльність - виробництво спиртів етилового ректифікованого та денатурованого (на даний час тимчасово призупинена). Підприємство має основне технологічне обладнання, під’єднані всі необхідні комунікації.  

За право його придбання змагались четверо учасників. Після підписання договору купівлі-продажу новий власник отримає виробничі приміщення та устаткування, зерносклад та транспорт. 

Нагадаємо, 19 вересня на перших з початку широкомасштабного вторгнення онлайн-торгах за ціною майже втричі вище стартової було реалізоване окреме майно Кобиловолоцького місця зберігання спирту - за більш ніж 70 млн грн.

Джерело: офіційний сайт Мінекономіки

 

 

додаток

Статті за темою

Усі статті за темою

Додаткова потреба у закупівлі

Протягом року у замовника може виникнути додаткова потреба у закупівлі. Дізнайтеся, як не помилитися із видом закупівлі та яку потребу вважати додатковою у 2025 році
20718

Відкладальна обставина в договорі про закупівлю

Відкладальна обставина рятує замовника, коли ще невідоме джерело фінансування або коли виконання договору залежить від бюджету. У статті пояснимо – як застосувати відкладальну обставину у публічних закупівлях.
7925

Вимоги пункту 13 Особливостей

Тримайте алгоритм закупівлі за пунктом 13 Особливостей № 1178. Врахуєте підстави, за яких зможете укласти прямий договір та порядок оприлюднення інформації
6521

Запит пропозицій постачальників (запит ціни пропозицій)

Запит пропозицій постачальників замовники вже давно використовують як альтернативу відкритим торгам для закупівлі товарів. За яких умов можна використовувати запит пропозицій постачальників та як діяти на кожному етапі такої закупівлі — розбираємо
124501

Укладаємо прямий договір з монополістом

Особливості дозволяють укласти прямий договір, якщо роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання. У тому числі, якщо контрагент займає монопольне становище на ринку. Пояснимо, як підтвердити документально підставу для укладення прямого договору з монополістом
6301

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді