Чи може бути тендерний договір підряду трьохстороннім

26
Автор
експерт з публічних закупівель Експертус Держзакупівлі

Запитання

Чи може бути тендерний договір підряду трьохстороннім?

Відповідь

Детальний матеріал

Найпопулярніші запитання листопада 2024 року

Переглянути

Звернімося до термінології Закону № 922, яку містить частина 1 статті 1. 

Публічна закупівля – це придбання замовником товарів, робіт і послуг у порядку, встановленому Законом № 922

Замовники – суб’єкти, визначені згідно із статтею 2 Закону № 922, які здійснюють закупівлі товарів, робіт і послуг відповідно до цього Закону. 

Учасник процедури закупівлі/спрощеної закупівлі – фізична особа, фізична особа – підприємець чи юридична особа – резидент або нерезидент, у тому числі об’єднання учасників, яка подала тендерну пропозицію/пропозицію або взяла участь у переговорах у разі застосування переговорної процедури закупівлі. 

Переможець процедури закупівлі –  учасник, тендерна пропозиція якого відповідає всім критеріям та умовам, що визначені у тендерній документації, і визнана найбільш економічно вигідною, та якому замовник повідомив про намір укласти договір про закупівлю, або учасник, якому замовник повідомив про намір укласти договір про закупівлю за результатами застосування переговорної процедури закупівлі. 

Договір про закупівлю 2025

Договір про закупівлю – господарський договір, що укладається між замовником і учасником за результатами проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі та передбачає платне надання послуг, виконання робіт або придбання товару. 

Отже, в межах закупівельного законодавства передбачена взаємодія лише двох сторін.

е-журнал Держзакупівлі

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Дефектний акт — зразок

На балансі кожного замовника перебуває хоча б один основний засіб. Коли настає час ремонтувати його або списати, необхідно оформити документи. Сьогодні розглянемо дефектний акт. Коли, хто та як має його оформити? Роз’яснення, зразок та бланк для вас — у статті
76340

Проектно-кошторисна документація (ПКД)

Проєктно-кошторисна документація — це основний документ в будівництві, що закладає вимоги до об’єкта. Будь-яке будівництво починається з проектування та складання кошторису витрат. Але чи є розробка ПКД окремим предметом закупівлі, чи це частина робіт з будівництва, хто її має замовляти та на підставі якого документа розробляти? Експерт роз’яснює все детально
64958