Казначейство: «Довідки про надходження у натуральній формі» відтепер можна подавати у електронному форматі

Казначейство інформує розпорядників бюджетних коштів про скасування необхідності подання у паперовому вигляді ще одного виду документа, якій застосовується в процесі виконання державного та місцевого бюджету.

☝️ Планування закупівель ➤ Навчання ➤ Сертифікація

 Казначейство: «Довідки про надходження у натуральній формі» відтепер можна подавати у електронному форматі

Завдяки доопрацюванню функціональних можливостей системи дистанційного обслуговування «Клієнт казначейства – Казначейство» (СДО) розпорядники коштів можуть складати, підписувати та подавати до органів Казначейства в дистанційний спосіб в електронному вигляді «Довідку про надходження у натуральній формі». За допомогою СДО також можна роздрукувати Довідку з відміткою органу Казначейства про її опрацювання.

В зв’язку з цим також оновлена (доповнена інформацією про новий вид документа) форма Заявки про надання доступу до системи дистанційного обслуговування клієнтів з використанням програмно-технічного комплексу «Клієнт казначейства – Казначейство» (СДО).

Джерело: Державна казначейська служба України



УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Суму за договором про закупівлю електроенергії вичерпали, а кіловати ще є: як діяти

Замовник вичерпав суму за договором про закупівлю електроенергії, але на залишку залишилися кіловати. Із 1 жовтня замовнику потрібно укласти новий договір, щоб встигнути приєднатися до нового постачальника. Як бути із старим договором після розрахунку за вересень? Чи потрібно укладати додаткову угоду на зменшення обсягу?
938

Закупівля постачання теплової енергії

Як правильно організувати закупівлю теплової енергії? За яким кодом ДК її закуповувати? Чи зобов’язаний замовник укладати саме типовий договір про закупівлю теплоенергії? Чи правомірно вносити зміни до такого договору? Ключові аспекти, які повинен знати замовник під час підготовки та підписання договору про закупівлю теплової енергії за державні кошти — у статті
4873

Закупівля у монополіста

Особливості дозволяють укласти прямий договір, якщо роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання. У тому числі, якщо контрагент займає монопольне становище на ринку. Пояснимо, як підтвердити документально підставу для укладення прямого договору з монополістом
330

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді