У 2024 році Міноборони забезпечило постачання жіночого одягу для захисниць на майже 160 млн грн
ВЕБІНАР. Як оборонному замовнику правильно провести спрощену закупівлю
|
|
Штрафи у публічних закупівлях за статтею 164-14 КпАП
Скачати
|
Загалом протягом 2024 року закупівельна агенція Міноборони ДОТ закупила жіночого одягу на 158.3 млн грн. Йдеться про демісезонні польові костюми та елементи натільної білизни.
Про це повідомляє пресслужба Міноборони з посиланням на заступника міністра оборони Дмитра Кліменкова.
«Жіночий одяг має відповідати всім вимогам та забезпечувати комфорт під час служби. Завдяки співпраці з громадськими організаціями ми можемо оперативно реагувати на потреби та вдосконалювати наші процеси, які стосуються забезпечення жінок», – зазначив він.
У МОУ також наголосили, що міністерство розширює лінійки одягу та засобів індивідуального захисту для військовослужбовиць. Вже закуплені та видаються костюм польовий і жіноча білизна. Також є в наявності маленькі розміри шкарпеток, рукавичок, взуття для жінок. Крім того, затверджені два зразки-еталони на бронежилет жіночий, а на етапі випробувань перебуває натільна демісезонна білизна, натільна білизна для холодної погоди й зимові куртка та штани.
Джерело: офіційний сайт Армія PRO
Розглянемо, в яких випадках замовники можуть використовувати спрощену закупівлю, коли діють Особливості № 1178. Та окреслимо етапи спрощеної закупівлі в умовах воєнного стану
Закупівлі для потреб оборони відіграють ключову роль у забезпеченні національної безпеки та суверенітету країни. Крім цього оборонні закупівлі відрізняються від «класичних» публічних закупівель. Розберімося у законодавчому регулюванні оборонних закупівель в умовах воєнного стану
Проведення оборонних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану КМУ урегулював постановою від 28.02.2022 № 169 (далі — Постанова № 169). В нюансах допоможе розібратися експерт.
Оборонні закупівлі мають ряд особливостей. Ключові аспекти закупівель за спрощеними торгами із застосуванням електронної системи роз’яснює експерт. Будьте уважні, адже станом 30 квітня 2021 року в системі Прозорро вже було зафіксовано закупівлі на загальну суму понад 360 млн. грн згідно з цією процедурою, що суперечить вимогам Закону України «Про оборонні закупівлі», оскільки закупівлям за оборонними процедурами має передувати затвердження трьохрічного плану закупівель та визначення Кабінетом Міністрів України переліку замовників в сфері оборони .