МОН розробляє нові методи поділу громад з урахуванням рівнів ризику безпеки в системі освіти

27 лютого під головуванням заступника Міністра фінансів Романа Єрмоличева відбулась зустріч із представниками МОН та експертного середовища щодо застосування раціональних підходів до розподілу коштів субвенції з держбюджету місцевим бюджетам на облаштування безпечних умов у закладах, що надають загальну середню освіту, в обсязі 2,5 млрд гривень.

МОН розробляє нові методи поділу громад з урахуванням рівнів ризику безпеки в системі освіти

Вимоги до розрахунку договірної ціни у будівництві

МОН напрацьовує нові підходи до поділу територіальних громад за визначенням рівнів ризику безпеки в системі освіти, зокрема:

  • беруться до уваги кількість повітряних тривог; 
  • наявність критичної інфраструктури; 
  • ймовірність небезпеки ураження. 

На їх основі буде здійснено розподіл коштів цієї субвенції, а надалі застосовано різні освітні політики. Водночас було презентовано систему DREAM, що дозволить за чітко визначеними критеріями відібрати проєкти будівництва укриттів для шкіл, розташованих у всіх регіонах України.

«Мінфін контролює ефективне використання коштів державного бюджету, і для нас важливий якісний результат їх спрямування. Йдеться передусім про те, щоб передбачені у держбюджеті 2,5 млрд грн на укриття сприяли охопленню більшої кількості дітей офлайн-навчанням. Для цього слід проаналізувати не лише потребу, а ймовірність того, що учні у закладах загальної середньої освіти, де буде збудовано укриття і гарантовано їх безпеку, повернуться до шкіл», ‒ зауважив Роман Єрмоличев.

Окрім того, під час зустрічі було обговорено головні критеріїв, за якими буде здійснено оцінку пріоритетності проєктів будівництва укриттів, і питання завершення розпочатого ще в минулому році будівництва укриттів у закладах загальної середньої освіти.

Джерело: офіційний сайт Мінфіну

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

План закупівель: зразок заповнення електронних полів

Нерідко новачки в закупівлях шукають зразок річного плану, адже за зразком працювати легше. Тож пояснимо, яку інформацію має містити річний план та як без помилок заповнити рядки річного плану у ЕСЗ
9050

Закупівля природного газу

Щоб отримати газ вчасно та безперебійно, скористайтеся порадами експерта для закупівлі газу на наступний рік. Пам’ятайте, що закупівля газу є конкурентною, а його ціна нестабільною, а це ускладнює проведення закупівлі
9829

Екологічні характеристики предмета закупівлі

У замовників є право вимагати підтвердження того, що пропоновані учасникам товари, послуги чи роботи за своїми екологічними чи іншими характеристиками відповідають вимогам, установленим у тендерній документаці. У консультації пояснимо, як встановити вимоги щодо екологічних характеристик предмета закупівлі.
1021

Закупівля електроенергії на 2025 рік

Тримайте поради для закупівлі електроенергії: від визначення коду ДК до укладення договору на постачання електроенергії
11154

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді