Кабінет Міністрів України затвердив перелік будівель промислового та сільськогосподарського призначення, об’єктів енергетики, транспорту, зв’язку та оборони, складів, на які не поширюються мінімальні вимоги до енергетичної ефективності будівель та які не підлягають сертифікації енергетичної ефективності.

Як підвищити енергоефективність будівлі
Кабінет Міністрів України постановою від 29.12.2023 № 1416, постановив:
- Затвердити перелік будівель промислового та сільськогосподарського призначення, об’єктів енергетики, транспорту, зв’язку та оборони, складів, на які не поширюються мінімальні вимоги до енергетичної ефективності будівель та які не підлягають сертифікації енергетичної ефективності, згідно з додатком.
- Визнати такою, що втратила чинність, постанову Кабінету Міністрів України від 11 квітня 2018 р. № 265 «Про затвердження переліку будівель промислового та сільськогосподарського призначення, об’єктів енергетики, транспорту, зв’язку та оборони, складських приміщень, на які не поширюються мінімальні вимоги до енергетичної ефективності будівель та які не підлягають сертифікації енергетичної ефективності будівель» (Офіційний вісник України, 2018 р., № 33, ст. 1161).
Постанова набрала чинності 1 січня 2024 року.
Джерело: постанова КМУ від 29.12.2023 № 1416
Що потрібно зробити, щоб завершити договірні зобов’язання та закрити договір в органі Казначейства? Що врахувати, щоб укласти новий договір про закупівлю природного газу на період з 01.05.2025 по 31.10.2025? Розбираємо
Що таке аномально низька ціна, як її визначають та як діяти, коли учасник подав тендерну пропозицію з аномально низькою ціною
Дізнайтеся, навіщо замовнику включати протокол договірної ціни у договір підряду під час закупівлі робіт
Складаючи оголошення пам’ятайте про обов’язкові вимоги частини 3 Закону № 922. Щоб нічого не забути, скористайтесь зразком оголошення спрощеної закупівлі від наших експертів.
Зі статті дізнаєтеся основні аспекти реалізації програми Ukraine Facility