Уряд подав до Верховної Ради законопроєкт, яким пропонує розширити закон про «інвестнянь» на сфери енергоефективності й гарячого водопостачання.
Уряд подав до Верховної Ради законопроєкт, яким буде вдосконалено положення закону про «інвестиційних нянь». Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.
«Попри війну, ми маємо одразу сім заявок від великих інвесторів, які зараз готові вкладати кошти, створювати нові робочі місця та експортні надходження», - підкреслив очільник Уряду.
За словами Прем’єр-міністра, змінами пропонується надати преференції закону проєктам від 12 млн євро, тоді як нині цей поріг становить 20 млн євро. Крім того, будуть розширені сфери, у яких можна реалізовувати відповідні проєкти. Зокрема, на виробництво енергоефективних будівельних матеріалів, кліматичного обладнання, систем опалення та кондиціонування, а також гарячого водопостачання.
Денис Шмигаль відзначив, що такі зміни сприятимуть тому, що бізнес інвестуватиме сотні мільйонів у важливі для економіки та країни проєкти.
Джерело: офіційний сайт КМУ
Питання про те, відносити розроблення проектної документації до робіт чи до послуги, не рідкість. Розбираємося — у статті
Відкладальна обставина рятує замовника, коли ще невідоме джерело фінансування або коли виконання договору залежить від бюджету. У статті пояснимо – як застосувати відкладальну обставину у публічних закупівлях.
КпАП встановлює чіткі строки, протягом яких уповноважена особа може бути притягнута до відповідальності. Зорієнтуємо, в який найкоротший строк можуть притягнути до адмінвідповідальності та як розраховувати строки
Внесення змін до проєкту договору про закупівлю: які зміни допустимі згідно з законом, а які — ні? Порушення може обернутися для замовника штрафом до 51 000 грн або визнанням договору нікчемним
Настанова з визначення вартості будівництва затверджена Наказом Мінінфраструктури 01 листопада 2021 № 281. З того часу Настанова зазнала 4-х змін. Скачайте актуальний текст цього нормативного документа разом із додатками