Програма медичних гарантій на 2023 рік

Національна служба здоров’я України розпочинає процес підготовки та укладання договорів з надавачами медичних послуг за Програмою медичних гарантій на 2023 рік.

В умовах повномасштабної війни як ніколи важливо забезпечити українцям доступ до якісного та безоплатного лікування. Тож Національна служба здоров’я України (НСЗУ) розпочинає процес підготовки та укладання договорів з надавачами медичних послуг на наступний 2023 рік.

Як і раніше договір з НСЗУ зможуть укласти ті суб’єкти господарювання, які відповідають вимогам, умовам закупівлі та специфікаціям.

Вимоги затверджені постановою КМУ від 28.03.2018 № 391. Серед них - наявність чинної ліцензії на медичну практику, вільний доступ до будівель для людей з інвалідністю та інших маломобільних груп тощо.

Окрім того, проект умов закупівлі медичних послуг та їх специфікація на 2023 рік за кожним із пакетів медичних послуг розміщені на веб-сайті НСЗУ у розділі «Вимоги ПМГ 2023».

Нагадуємо, що відповідно до договору про медичне обслуговування населення за Програмою медичних гарантій, надавач зобов’язується:

  • залучати до надання послуг згідно з договором тільки тих підрядників, інформація про яких внесена до електронної системи охорони здоров’я, і тільки стосовно тих послуг, для яких передбачена така можливість;
  • забезпечувати внесення до системи достовірної інформації про надавача, його керівника, медичних працівників, підрядників та уповноважених осіб (у тому числі про припинення трудових відносин з працівником надавача або договірних відносин з підрядником) не пізніше наступного робочого дня з дня зміни.

Тому просимо надавачів перевірити актуальність внесених даних до електронної системи охорони здоров’я. Зокрема, даних про медичних працівників, підрядників та уповноважених осіб.

Про всі етапи підготовки до укладення договорів на наступний рік НСЗУ повідомлятиме власників та керівників закладів охорони здоров’я через офіційні канали.

Джерело: офіційний сайт КМУ

 

 

Статті за темою

Усі статті за темою

Тверда чи динамічна договірна ціна за Настановами

При проведенні тендера замовник повинен визначити вид ціни ще в проекті договору. При цьому він може зазначити, що тверда чи динамічна ціна, вирішиться при переговорах з учасником, якого буде обрано переможцем, на стадії підписання договору
5835

Закупівля програмного забезпечення

Програмне забезпечення це товар чи послуга питання одвічне, адже різні нормативні документи трактують по різному. Що врахувати для закупівлі програмного забезпечення — роз'яснюємо у статті
5083

Проектно-кошторисна документація (ПКД)

Проєктно-кошторисна документація — це основний документ в будівництві, що закладає вимоги до об’єкта. Будь-яке будівництво починається з проектування та складання кошторису витрат. Але чи є розробка ПКД окремим предметом закупівлі, чи це частина робіт з будівництва, хто її має замовляти та на підставі якого документа розробляти? Експерт роз’яснює все детально
72927

Авторське право на проектну документацію

Оскільки проєктна документація є інтелектуальною власністю її розробника, замовник не може вільно оголошувати відкриті торги на її коригування. Маєте врахувати авторське право на проектну документацію, адже виключне право на внесення змін належить лише автору
137

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді