Редакція експертно-правової системи «Експертус Держзакупівлі» підготувала відповіді на найпопулярніші запитання підписників на сьогодні. Дізнайтеся фахові відповіді та будьте впевненими у кожному своєму рішенні.
Чи вносити зміни до договору про закупівлю, якщо змінили джерело фінансування
Замовник — комунальна установа — провів закупівлю послуг з обслуговування ліфтів за власні кошти і за її результатами уклав договір про закупівлю. Наразі він додатково отримує кошти з місцевого бюджету. Чи можна тепер внести зміни до договору про закупівлю — прописати у розділі «реквізити» рахунок й бюджетне фінансування?
Чи обов’язково вести журнал протоколів уповноваженої особи
Наказом керівника призначили уповноважену особу і зобов’язали її усі рішення оформлювати протоколом. Чи обов’язково заводити журнал протоколів про прийняття рішення уповноваженою особою?
Як виправляти помилки в оприлюдненій в ЕСЗ інформації про закупівлю до 50 тисяч
Замовник запланував у річному плані закупівлю на суму 35 тис. грн. А коли створював таку закупівлю в ЕСЗ, зазначив очікувану вартість 44 тис. грн, у ціні угоди та в інформації про договір проставив правильну суму — 35 тис. грн. Як тепер бути — залишити, як є? Підвантажити протокол про технічну помилку? Створити нову закупівлю зі створеного раніше плану?
❗️Чи можна змінювати очікувану вартість в укладеному договорі, якщо двічі не відбулася спрощена закупівля
❓ Чи можна використовувати гарантійний строк як критерій оцінки
⚡️Чи буде порушенням, якщо визначити предмет закупівлі для лотів неправильно
❗️ Коли можна не проводити спрощену закупівлю, якщо договір розірвали з вини учасника
УВАГА!
Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.