ТОП-7 запитань закупівельників: відповіді експертів

ТОП-7 запитань закупівельників: відповіді експертів


Редакція експертно-правової системи «Експертус Держзакупівлі» підготувала відповіді на найпопулярніші запитання підписників на сьогодні. Дізнайтеся фахові відповіді та будьте впевненими у кожному своєму рішенні.

Чи вносити зміни до договору про закупівлю, якщо змінили джерело фінансування

Замовник — комунальна установа — провів закупівлю послуг з обслуговування ліфтів за власні кошти і за її результатами уклав договір про закупівлю. Наразі він додатково отримує кошти з місцевого бюджету. Чи можна тепер внести зміни до договору про закупівлю — прописати у розділі «реквізити» рахунок й бюджетне фінансування?

ВІДПОВІДЬ

Чи обов’язково вести журнал протоколів уповноваженої особи

Наказом керівника призначили уповноважену особу і зобов’язали її усі рішення оформлювати протоколом. Чи обов’язково заводити журнал протоколів про прийняття рішення уповноваженою особою?

ВІДПОВІДЬ

Як виправляти помилки в оприлюдненій в ЕСЗ інформації про закупівлю до 50 тисяч

Замовник запланував у річному плані закупівлю на суму 35 тис. грн. А коли створював таку закупівлю в ЕСЗ, зазначив очікувану вартість 44 тис. грн, у ціні угоди та в інформації про договір проставив правильну суму — 35 тис. грн. Як тепер бути — залишити, як є? Підвантажити протокол про технічну помилку? Створити нову закупівлю зі створеного раніше плану?

ВІДПОВІДЬ

❗️Чи можна змінювати очікувану вартість в укладеному договорі, якщо двічі не відбулася спрощена закупівля

ВІДПОВІДЬ

❓ Чи можна використовувати гарантійний строк як критерій оцінки

ВІДПОВІДЬ

⚡️Чи буде порушенням, якщо визначити предмет закупівлі для лотів неправильно

ВІДПОВІДЬ

❗️ Коли можна не проводити спрощену закупівлю, якщо договір розірвали з вини учасника

ВІДПОВІДЬ

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Головне у червні для закупівельника

В огляді — найважливіше, що маєте врахувати у червні. Це консультації, зразки, довідники, відеороз’яснення, коментарі останніх змін — усе, що знадобиться закупівельнику у щоденній роботі
93

Головне у травні для закупівельника 2024

В огляді — консультації, зразки, довідники, відеороз’яснення, коментарі останніх змін — усе, що знадобиться закупівельнику у травні. Цього місяця зверніть увагу на умови закупівлі додаткових робіт, вимоги, якими перевіряти учасника після оновлень в Особливостях, та зміни, які внесли до порядку реєстрації зобов’язань в органах Казначейства
1182

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді