ТОП-7 запитань закупівельників: відповіді експертів

ТОП-7 запитань закупівельників: відповіді експертів


Редакція експертно-правової системи «Експертус Держзакупівлі» підготувала відповіді на найпопулярніші запитання підписників на сьогодні. Дізнайтеся фахові відповіді та будьте впевненими у кожному своєму рішенні.

Чи вносити зміни до договору про закупівлю, якщо змінили джерело фінансування

Замовник — комунальна установа — провів закупівлю послуг з обслуговування ліфтів за власні кошти і за її результатами уклав договір про закупівлю. Наразі він додатково отримує кошти з місцевого бюджету. Чи можна тепер внести зміни до договору про закупівлю — прописати у розділі «реквізити» рахунок й бюджетне фінансування?

ВІДПОВІДЬ

Чи обов’язково вести журнал протоколів уповноваженої особи

Наказом керівника призначили уповноважену особу і зобов’язали її усі рішення оформлювати протоколом. Чи обов’язково заводити журнал протоколів про прийняття рішення уповноваженою особою?

ВІДПОВІДЬ

Як виправляти помилки в оприлюдненій в ЕСЗ інформації про закупівлю до 50 тисяч

Замовник запланував у річному плані закупівлю на суму 35 тис. грн. А коли створював таку закупівлю в ЕСЗ, зазначив очікувану вартість 44 тис. грн, у ціні угоди та в інформації про договір проставив правильну суму — 35 тис. грн. Як тепер бути — залишити, як є? Підвантажити протокол про технічну помилку? Створити нову закупівлю зі створеного раніше плану?

ВІДПОВІДЬ

❗️Чи можна змінювати очікувану вартість в укладеному договорі, якщо двічі не відбулася спрощена закупівля

ВІДПОВІДЬ

❓ Чи можна використовувати гарантійний строк як критерій оцінки

ВІДПОВІДЬ

⚡️Чи буде порушенням, якщо визначити предмет закупівлі для лотів неправильно

ВІДПОВІДЬ

❗️ Коли можна не проводити спрощену закупівлю, якщо договір розірвали з вини учасника

ВІДПОВІДЬ

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Термін реєстрації договору в Казначействі: шпаргалка

До порядку реєстрації зобов’язань в органах Казначейства внесли зміни. Вчасно зареєструвати зобов'язання за договором про закупівлю, прямим договором, договором про закупівлю через електронний каталог допоможе наша шпаргалка
3980

Зміни у реєстрації договору в Казначействі

Пояснюємо, які зміни внесли до порядку реєстрації зобов’язань в органах Казначейства та як після змін зареєструвати зобов’язання за укладеними договорами
31605

Головне у жовтні для закупівельника

Почніть перші закупівлі 2025 року разом з Експертус Держзакупівлі! В огляді — найважливіше, що маєте врахувати у жовтні. Це рішення робочих ситуацій, форми, зразки, довідники, відеороз’яснення — усе, що знадобиться закупівельнику у щоденній роботі. Тривалі відключення світла вплинули на звичні режими роботи. Залишайтеся з нами навіть під час вимкнення — підкажемо, як користуватися Системою зі смартфону та переглядати корисну інформацію у будь-який час
133

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді