Енергоефективність громадських будівель: уряд виділив кошти на модернізацію

UA RU
Рамковий кредит у розмірі 300 млн євро має допомогти з підвищенням енергоефективності громадських будівель.

✔️ Активувати подарунковий доступ до Вищої Школи Закупівельника

Енергоефективність громадських будівель: уряд виділив кошти на модернізацію

Найближчим часом для реалізації проєкту «Енергоефективність громадських будівель в Україні» надійдуть чергові гранти від міжнародних партнерів.

Як зазначив перший заступник Міністра розвитку громад та територій України Василь Лозинський, проект надасть змогу підвищити енергоефективність близько 1000 громадських будівель, зокрема шкіл, культурних центрів, дитячих садків і лікарень, знизити використання енергії та викиди СО2, поліпшити енергозбереження та якість життя людей.

У проєкті можуть брати участь центральні органи влади, місцеві держадміністрації, органи місцевого самоврядування, а також державні та комунальні підприємства (крім приватних) з усіх регіонів України. Вони зможуть подати заявки на участь та власні пропозиції щодо енергоефективної модернізації на початку грудня 2021 року.

За матеріалами Єдиного порталу органів виконавчої влади

Енергоефективність громадських будівель: уряд виділив кошти на модернізацію
Наталія Заєцьконсультант з публічних закупівель, канд. екон. наук, Київ
Законодавець передбачив випадки, у яких замовник має право не застосовувати спрощеної закупівлі. Однак таке право потрібно обстоювати.

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Головне у червні для закупівельника

В огляді — найважливіше, що маєте врахувати у червні. Це консультації, зразки, довідники, відеороз’яснення, коментарі останніх змін — усе, що знадобиться закупівельнику у щоденній роботі
93

Головне у травні для закупівельника 2024

В огляді — консультації, зразки, довідники, відеороз’яснення, коментарі останніх змін — усе, що знадобиться закупівельнику у травні. Цього місяця зверніть увагу на умови закупівлі додаткових робіт, вимоги, якими перевіряти учасника після оновлень в Особливостях, та зміни, які внесли до порядку реєстрації зобов’язань в органах Казначейства
1182

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді