Чи можна коригувати річний план після закупівлі?

Інформацію про кожну заплановану закупівлю слід вносити перед тим, як її провести. Проте, як діяти, якщо потрібно внести зміни до річного плану закупівель вже після того, як закупівля відбулася? Чи можна це робити?

Роз'яснення Вищої школи Закупівельника

Чи можна коригувати річний план після закупівлі?Інформацію про кожну заплановану закупівлю слід вносити перед тим, як її провести. Проте, як діяти, якщо потрібно внести зміни до РПЗ вже після того, як закупівля відбулася? Чи можна це робити?

Ви отримаєте ➡️Навчання у зручному онлайн-форматі ➡️ Відеолекції від провідних експертів ➡️Сертифікат про підвищення кваліфікації від Юридичного університету Ярослава Мудрого

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Технічна специфікація до предмета закупівлі – вимоги та зразок

Технічна специфікація – це одна з найбільш важливих частин у тендерній документації. Саме вона визначає чи вдасться замовнику отримати потрібне у належній якості, формі та з необхідним функціоналом. З'ясуймо, на що звернути увагу замовнику.
5993

Як визначити предмет закупівлі для лікарських засобів

Якщо ви проводите закупівлі ліків, маєте обов’язково врахувати, що предмет закупівлі лікарських засобів визначається не за четвертою цифрою й не так, як для медичних виробів. Як правильно діяти, щоб не порушити вимог законодавства — у статті
6609

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді