Чи має право уповноважена особа надавати консультаційні послуги з закупівель в іншій організації?

Чи має право уповноважена особа надавати консультаційні послуги з закупівель в іншій організації?Ольга Догадіна, провідний експерт Експертус Кадри

Уповноважена особа працює в державному підприємстві завгрупи з публічних закупівель. Чи має вона право як фізична особа укласти договір з іншим державним підприємством про надання інформаційно-консультаційних послуг з публічних закупівель? Чи не буде це порушенням норм постанови № 245 про сумісництво?

РОЗ'ЯСНЕННЯ ЕКСПЕРТА

Чи має право уповноважена особа надавати консультаційні послуги з закупівель в іншій організації?

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Робоча група уповноваженої особи

Уся відповідальність за закупівлі лягає персонально на уповноважену особу. УО повинна самостійно забезпечити неупередженість організаційного процесу та проведення закупівель з урахуванням інтересів замовника. Саме тому часто виникає запитання, чи може уповноважена особа створити робочу групу, адже не реально одній людині бути знавцем геть у всьому. З’ясуймо, що регламентує Закон.
4480

Дефектний акт: зразок

На балансі кожного замовника перебуває хоча б один основний засіб. Коли настає час ремонтувати його або списати, необхідно оформити документи. Сьогодні розглянемо дефектний акт. Коли, хто та як має його оформити? Роз’яснення, зразок та бланк для вас — у статті
57383

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді