Чому «Медзакупівлі» не можуть розпочати тендерні процедури за 6 напрямами?

ДП “Медичні закупівлі України” акцентують увагу: 6 напрямів закупівель досі чекають погодження медико-технічних вимог МОЗ.

⚡️ Типові помилки і порушення під час закупівлі ліків в регіонах

Чому «Медзакупівлі» не можуть розпочати тендерні процедури за 6 напрямами?

Зазначається, що за напрямками легеневої артеріальної гіпертензії та дитячої онкології "Медзакупівлі" отримали від МОЗ погодження МТВ за умови дотримання зазначених у протоколах експертів технічних характеристик до товарів.

Але на держпідприємстві мають зауваження щодо наданих коментарів, оскільки, на думку фахівців, вони можуть необґрунтовано обмежувати конкуренцію та бути оскаржені у Антимонопольному комітеті. 6 та 12 травня "Медзаупівлі" направили коментарі до МОЗ щодо наданих вимог за цими напрямами.

Крім того, за напрямом ювенального ревматоїдного артриту підприємство не отримало від МОЗ ані кількостей товарів до закупівлі, ані погодження надісланих медико-технічних вимог. На держпідприємстві застерігають: через затримку із отриманням необхідних для закупівлі документів, закупівельний цикл зміщується.

За матеріалами Dozorro

✍ Закупівлі для протидії COVID-19: як замовнику встигати за змінами

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Головне у червні для закупівельника

В огляді — найважливіше, що маєте врахувати у червні. Це консультації, зразки, довідники, відеороз’яснення, коментарі останніх змін — усе, що знадобиться закупівельнику у щоденній роботі
104

Методрекомендації щодо закупівель електроенергії: що передбачило Мінекономіки та в чому ризики замовників

Проведемо огляд Методрекомендацій Мінекономіки щодо закупівель електроенергії. Розберемо пропозиції щодо визначення очікуваної вартості, нюанси та ризики тендерної документації, технічних специфікацій, формульного ціноутворення, проєкту договору та умов щодо зміни ціни
193

Національна програма інформатизації 2024

З 8 лютого 2024 року діє новий порядок погодження проєктів за Національною програмою інформатизації. У статті розглянемо, що врахувати замовнику, щоб погодити проєкти з Мінцифри
8407

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді