Інформація про мову тендерної пропозиції на майданчику

Вагаєтеся, чи треба окремо вказувати інформацію про мову? Скористаємося для відповіді функціоналом майданчика Смарттендер.

Інформація про мову тендерної пропозиції на майданчику

Під час оголошення про проведення відкритих торгів замовник має вказати мову, якою готуватиме свою тендерну пропозицію учасник. Тривалий час це «мовне питання» ускладнювало роботу замовників, оскільки не мало реалізації в системі. Тож замовники додатково вказували інформацію про мову, наприклад в примітках до оголошення.

Як вимагати тендерне забезпечення, щоб учасник не відмовився від договору

Зараз все інакше. Є окреме поле, де зазначають потрібну інформації.

Зважте, що це одне з обов’язкових полів, яке має містити оголошення про проведення відкритих торгів на вимогу частини 2 статті 21 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII.

Інформацію про мову тендерної пропозиції відображають у вкладці «Мова та гарантія».

З-поміж інших даних, що стосуються тендеру в цілому, знайдіть поле «Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції».

Наразі можна вказати тільки один варіант — «мова тендерної пропозиції українська», тому значення вказано за замовчуванням і обирати його не потрібно.

Інформація про мову тендерної пропозиції на майданчику

Зважайте на обов’язок замовника відхилити тендерну пропозицію учасника із зазначенням аргументації в ЕСЗ, якщо вона, зокрема, викладена іншою мовою (мовами), аніж мова (мови), що вимагається тендерною документацією.

Тож учасники мають розуміти, що усі документи у складі тендерної пропозиції вони обов’язково формують українською мовою. І варто подбати заздалегідь про автентичний переклад українською наявних у них документів.

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Термін реєстрації договору в Казначействі: шпаргалка

До порядку реєстрації зобов’язань в органах Казначейства внесли зміни. Вчасно зареєструвати зобов'язання за договором про закупівлю, прямим договором, договором про закупівлю через електронний каталог допоможе наша шпаргалка
3992

Зміни у реєстрації договору в Казначействі

Пояснюємо, які зміни внесли до порядку реєстрації зобов’язань в органах Казначейства та як після змін зареєструвати зобов’язання за укладеними договорами
31641

Головне у жовтні для закупівельника

Почніть перші закупівлі 2025 року разом з Експертус Держзакупівлі! В огляді — найважливіше, що маєте врахувати у жовтні. Це рішення робочих ситуацій, форми, зразки, довідники, відеороз’яснення — усе, що знадобиться закупівельнику у щоденній роботі. Тривалі відключення світла вплинули на звичні режими роботи. Залишайтеся з нами навіть під час вимкнення — підкажемо, як користуватися Системою зі смартфону та переглядати корисну інформацію у будь-який час
138

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді