Хто може оприлюднювати інформацію про закупівлю?

Строки оприлюднення інформації про закупівлю за новим Законом

На вебінарі «Практика закупівель — 2021: бліц-відповіді на запитання закупівельників» консультант з публічних закупівель Ярослава Дуброва допомогла розібратися в тонкощах закупівельного законодавства.

Зокрема, ваш колега запитував:

«Чи може УО, як відповідальна особа за організацію та проведення закупівлі, своїм рішенням покласти оприлюднення інформації на іншого працівника?»

Тож проаналізуємо вимоги статті 11 Закону № 922 та з’ясуймо разом з пані Ярославою, чи є різниця між «забезпечує оприлюднення інформації» та «оприлюднює інформацію»?

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Робоча група уповноваженої особи

Уся відповідальність за закупівлі лягає персонально на уповноважену особу. УО повинна самостійно забезпечити неупередженість організаційного процесу та проведення закупівель з урахуванням інтересів замовника. Саме тому часто виникає запитання, чи може уповноважена особа створити робочу групу, адже не реально одній людині бути знавцем геть у всьому. З’ясуймо, що регламентує Закон.
4532

Дефектний акт: зразок

На балансі кожного замовника перебуває хоча б один основний засіб. Коли настає час ремонтувати його або списати, необхідно оформити документи. Сьогодні розглянемо дефектний акт. Коли, хто та як має його оформити? Роз’яснення, зразок та бланк для вас — у статті
57623

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді