Уряд закріпив нові вимоги у капітальному будівництві

Уряд закріпив нові вимоги у капітальному будівництві

Постанова КМУ «Про внесення змін до Загальних умов укладення та виконання договорів підряду в капітальному будівництві» від 17.03.2021 № 224, зокрема, затвердила право замовника залучати інженера-консультанта до:

  • управління проєктом;
  • організаційного і консультаційного супроводження комплексу робіт, пов’язаних зі створенням об’єкта будівництва;
  • виконання інших функцій, визначених договором про надання інженерно-консультаційних послуг.

Семінар для вас ➤Закупівлі в будівництві-2021

Зверніть увагу, що у договорі підряду тепер обов’язково прописують:

  • повноваження інженера-консультанта;
  • зобов’язання підрядника щодо надання йому доступу до будмайданчика.

Сторона, що забезпечує роботи (будівництво об’єкта) проєктною документацією, зобов’язана протягом установленого договором підряду строку передати іншій стороні чотири примірники проєктної документації у паперовій та електронній формах або у вигляді електронних документів.

Виготовлення додаткових примірників проєктної документації та формат надання її на електронних носіях, а також формат електронних документів визначають умови договору.

Уряд закріпив нові вимоги у капітальному будівництві
КРІСТІНА АРТЕМЕНКОконсультант із закупівель робіт з будівництва, Київ
Підприємство планує закупити роботи з будівництва. В проєкті, крім будівельних робіт, передбачене постачання та монтаж устаткування. Хто має закуповувати це устаткування — підрядник чи замовник? Чи можна включити закупівлю устаткування до закупівлі підрядних робіт?

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Головне у червні для закупівельника

В огляді — найважливіше, що маєте врахувати у червні. Це консультації, зразки, довідники, відеороз’яснення, коментарі останніх змін — усе, що знадобиться закупівельнику у щоденній роботі
93

Методрекомендації щодо закупівель електроенергії: що передбачило Мінекономіки та в чому ризики замовників

Проведемо огляд Методрекомендацій Мінекономіки щодо закупівель електроенергії. Розберемо пропозиції щодо визначення очікуваної вартості, нюанси та ризики тендерної документації, технічних специфікацій, формульного ціноутворення, проєкту договору та умов щодо зміни ціни
162

Національна програма інформатизації 2024

З 8 лютого 2024 року діє новий порядок погодження проєктів за Національною програмою інформатизації. У статті розглянемо, що врахувати замовнику, щоб погодити проєкти з Мінцифри
8240

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді