Передоплата за бюджетні кошти: затверджено послаблення обмежень

Уряд вніс деякі зміни до Постанови Кабміну № 641, що вносить обмеження щодо попередньої оплати товарів, робіт і послуг, які закуповують за бюджетні кошти.

Відповідно до нововведень, Уряд дозволив розпорядникам бюджетних коштів проводити попередню оплату послуг, пов’язаних з виданням, придбанням та зберіганням підручників і посібників для здобувачів загальної середньої, професійної (професійно-технічної) освіти.

✔️ Готуємось до тестування від Мінекономіки

Зокрема для осіб з особливими освітніми потребами та педагогічних працівників.

Передоплата за бюджетні кошти: затверджено послаблення обмежень

За матеріалами Урядового порталу

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Робоча група уповноваженої особи

Уся відповідальність за закупівлі лягає персонально на уповноважену особу. УО повинна самостійно забезпечити неупередженість організаційного процесу та проведення закупівель з урахуванням інтересів замовника. Саме тому часто виникає запитання, чи може уповноважена особа створити робочу групу, адже не реально одній людині бути знавцем геть у всьому. З’ясуймо, що регламентує Закон.
4394

Дефектний акт: зразок

На балансі кожного замовника перебуває хоча б один основний засіб. Коли настає час ремонтувати його або списати, необхідно оформити документи. Сьогодні розглянемо дефектний акт. Коли, хто та як має його оформити? Роз’яснення, зразок та бланк для вас — у статті
57210

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді