Доплата для уповноважених осіб за додаткову роботу: як уникнути ризиків

Вирішили покласти обов'язки уповноваженої особи на штатного працівника? Отже, маєте оформити рішення згідно із законом і оплачувати додаткову роботу. Як правильно оформити трудові стосунки з таким працівником? Кого не можна призначити уповноваженою особою і чи може нею бути військовослужбовець? Відповіді від експерта вбережуть вас від помилок.

Доплата для уповноважених осіб за додаткову роботу: як уникнути ризиків

Існує три способи визначення та призначення УО. Найризикованіший з них — покласти функції УО на працівника із штатної чисельності.

Призначаючи УО у такий спосіб замовник має дотриматись певних вимог, а саме:

  1. Це має бути працівник зі штату замовника.
  2. За покладення на такого працівника додаткової роботи у вигляді виконання функцій УО замовник має цьому працівнику доплачувати.
  3. Доплату за додаткову роботу слід проводити за законодавством.

Тобто на практиці замовнику необхідно:

Як правильно встановити доплату, роз’яснила консультант з публічних закупівель Ярослава Дуброва.

Консультація експерта

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Робоча група уповноваженої особи

Уся відповідальність за закупівлі лягає персонально на уповноважену особу. УО повинна самостійно забезпечити неупередженість організаційного процесу та проведення закупівель з урахуванням інтересів замовника. Саме тому часто виникає запитання, чи може уповноважена особа створити робочу групу, адже не реально одній людині бути знавцем геть у всьому. З’ясуймо, що регламентує Закон.
4394

Дефектний акт: зразок

На балансі кожного замовника перебуває хоча б один основний засіб. Коли настає час ремонтувати його або списати, необхідно оформити документи. Сьогодні розглянемо дефектний акт. Коли, хто та як має його оформити? Роз’яснення, зразок та бланк для вас — у статті
57210

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді