Доплата для уповноважених осіб за додаткову роботу: як уникнути ризиків

Вирішили покласти обов'язки уповноваженої особи на штатного працівника? Отже, маєте оформити рішення згідно із законом і оплачувати додаткову роботу. Як правильно оформити трудові стосунки з таким працівником? Кого не можна призначити уповноваженою особою і чи може нею бути військовослужбовець? Відповіді від експерта вбережуть вас від помилок.

Доплата для уповноважених осіб за додаткову роботу: як уникнути ризиків

Існує три способи визначення та призначення УО. Найризикованіший з них — покласти функції УО на працівника із штатної чисельності.

Призначаючи УО у такий спосіб замовник має дотриматись певних вимог, а саме:

  1. Це має бути працівник зі штату замовника.
  2. За покладення на такого працівника додаткової роботи у вигляді виконання функцій УО замовник має цьому працівнику доплачувати.
  3. Доплату за додаткову роботу слід проводити за законодавством.

Тобто на практиці замовнику необхідно:

Як правильно встановити доплату, роз’яснила консультант з публічних закупівель Ярослава Дуброва.

Консультація експерта

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.

Статті за темою

Усі статті за темою

Чим особлива система «Експертус Держзакупівлі»

Експертно-правова система «Експертус Держзакупівлі» — надійний помічник для закупівельників, керівників та юристів замовника. Дізнайтеся про всі переваги передплати просто зараз
6520

Державний замовник у сфері оборони

Закупівлі товарів, робіт і послуг, призначених для виконання державних програм у сферах національної безпеки і оборони, а також інших товарів, робіт і послуг для гарантованого забезпечення потреб безпеки і оборони вважаються оборонними закупівлями. Їх проводять державні замовники у сфері оборони та/або служба державного замовника. Розглянемо детальніше, кого до них відносять та якими повноваженнями вони наділені
435

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді