Десять кроків, щоб здобути іменний сертифікат для УО

Автор
головний редактор журналу «Держзакупівлі»
Передплатники журналу «Держзакупівлі» мають змогу пройти підсумковий тест зі складання тендерної документації та отримати іменний сертифікат

 

Надалі ми створюємо журнал «Держзакупівлі» у новій компанії  Цифровому видавництві Експертус. Ми зберегли нашу редакцію, експертів у повному складі і готові до нових закупівельних викликів.

Дякуємо, що вже не перший рік довіряєте нам. Ми цінуємо це та продовжуємо підтримувати вас усією своєю командою.

Зверніть увагу, тепер передплатити свого професійного помічника ви можете лише в Цифрове видавництво Експертус. Перевірте, чи не час продовжити передплату, щоб ми і надалі працювали разом.

 

Якщо ж у вас виникатимуть запитання щодо передплати, телефонуйте у відділ клієнтської підтримки: 0 800 21 38 38.

 

new.png

ЧИТАТИ СВІЖИЙ НОМЕР

 

У 2022-му передплатники журналу «Держзакупівлі» отримали цикл-практикум «Путівник умовами ТД», а також мали змогу ще й попрактикувати на інтерактивних тренажерах до 10 тематичних мінікурсів.

 

Увесь цей час у рубриці «Робота із документами» редакція журналу публікувала статті з детальним аналізом законодавчих вимог та зразками умов ТД. А читачі вчилися за порадами знаного експерта у сфері публічних закупівель формувати окремі умови ТД й одразу втілювали здобуті рішення на практиці — у своїх закупівлях.

 

Тепер вправні учні та справжні професіонали готові отримати сертифікат, який засвідчує базовий рівень навичок зі складання ТД у 2022 році. Нові навички зі складання ТД допо­можуть уповноваженій особі закуповувати швидко, заощадливо і саме те, що потрібно.

Вітаємо і дякуємо, що були із виданням «Держзакупівлі» увесь цей карколомний рік!

Зростайте професійно й у 2023 році з вашим надійним помічником — журналом «Держзакупівлі».

 

Все буде Україна!

? ПРИДБАТИ ЖУРНАЛ НА ВИГІДНИХ УМОВАХ

 

У 2022-му ви отримали цикл-практикум «Путівник умовами ТД», а також мали змогу ще й попрактикувати на інтерактивних тренажерах до 10 тематичних мінікурсів.

Увесь цей час у рубриці «Робота із документами» ми публікували статті з детальним аналізом законодавчих вимог та зразками умов ТД. А ви вчилися за порадами знаного експерта у сфері публічних закупівель формувати окремі умови ТД та одразу втілювали отримані рішення на практиці — у своїх закупівлях.

Тепер час упевнитися, що ви — вправні учні та справжні професіонали. І звичайно, що готові отримати сертифікат, який засвідчує базовий рівень навичок зі складання ТД у 2022 році.

Дайте відповідь на 10 запитань до нашого лайтового тесту. Якщо відчуваєте труднощі, перегляньте статті в рубриці «Робота з документами» у журналах за 2022 рік. Вони допоможуть впоратися з усіма запитаннями.

Упевнені, навички зі складання ТД допо­можуть вам закуповувати швидко, заощадливо і саме те, що потрібно вашій організації.

+

Зростайте професійно й у 2023 році з вашим надійним помічником — журналом «Держзакупівлі».

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Письмова відмова переможця ЗПП від підписання договору – зразок

У закупівлі через запит пропозицій постачальників, переможець відбору може письмово відмовитися від укладення договору на умовах, визначених замовником. Скачайте зразок такої відмови від підписання договору
16

Перевірка довідки (витягу) про несудимість для тендеру

Замовнику необхідно встановити, чи немає причин для відмови учаснику в участі в закупівлі, на підставі п.44, п.47 Особливостей № 1178. З’ясуймо, в якій формі подають довідку про несудимість учасник і переможець, коли і як перевірити документ
1165

Оприлюднення додаткової угоди в Прозоро

Чи потрібно оприлюднювати додаткову угоду до договору про закупівлю— питання скоріш риторичне для закупівельника з досвідом. А ось для фахівця-початківця важливо зрозуміти, як внести додаткову угоду в Прозоро, як і в які терміни її слід опублікувати? Покроковий алгоритм з малюнками ми підготували для вас у статті
29887

Додаткова угода до договору зразок

Закон про публічні закупівлі дає можливість замовнику вносити зміни до істотних умов договору лише у виняткових випадках. Якщо зіткнулися з такою ситуацією на практиці під час воєнного стану, вам знадобиться додаткова угода до договору. Ми підготували для вас зразок додаткової угоди, щоб ви знали, на що орієнтуватися
35951

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді