Уряд розподілив субвенцію з держбюджету на інфраструктурні проекти у дев’яти областях

Уряд розподілив субвенцію з держбюджету на реалізацію проектів у рамках «Надзвичайної кредитної програми для відновлення України» від Європейського інвестиційного банку (ЄІБ).

Як планувати закупівлі на 2022 рік

Уряд розподілив субвенцію з держбюджету на інфраструктурні проекти у дев’яти областях

Йдеться про понад 1,17 млрд грн на проекти з відновлення соціальної інфраструктури у дев’яти областях. Відповідне рішення схвалено на засіданні Кабінету Міністрів України. Про це повідомив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.

«Ці проекти мають важливе соціальне значення для України — їхня реалізація дозволяє отримати доступ до якісних послуг жителям східних регіонів та регіонів, де проживає значна кількість внутрішньо переміщених осіб. Розподіл коштів дасть можливість продовжити реалізацію 170 проектів, що спрямовані на відновлення соціальної інфраструктури. Зокрема, йдеться про реконструкцію чи будівництво нових медичних та освітніх закладів, закладів культури та спорту, громадських центрів та ЦНАПів. Відповідно до умов Програми, ці будівлі мають бути безбар’єрними та енергоефективними», – зазначив Олексій Чернишов.

Проектом постанови розподілено 1,038 млрд грн спеціального фонду та 137,4 млн грн загального фонду державного бюджету на реалізацію 170 проектів у Донецькій, Луганській, Харківській, Дніпропетровській, Запорізькій, Київській, Херсонській, Одеській та Полтавській областях.

У Державному бюджеті на 2022 рік передбачено субвенцію місцевим бюджетам на реалізацію проектів в рамках «Надзвичайної кредитної програми для відновлення України» понад 1,44 млрд грн.

«Надзвичайна кредитна програма для відновлення України» від ЄІБ — це довгострокова інвестиція, спрямована на відновлення інфраструктури на сході України, а також у регіонах, які приймають внутрішньо переміщених осіб. Перший транш програми склав 200 млн євро.

Раніше Міністр Олексій Чернишов повідомив, що парламент ратифікував Фінансову угоду між Україною та ЄІБ щодо залучення 340 млн євро, яка була підписана 9 грудня 2020 року.

Джерело: Єдиний веб-портал органів виконавчої влади УкраїниУВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на розсилку від порталу «Держзакупівлі» та читайте важливі новини першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Головне у червні для закупівельника

В огляді — найважливіше, що маєте врахувати у червні. Це консультації, зразки, довідники, відеороз’яснення, коментарі останніх змін — усе, що знадобиться закупівельнику у щоденній роботі
100

Методрекомендації щодо закупівель електроенергії: що передбачило Мінекономіки та в чому ризики замовників

Проведемо огляд Методрекомендацій Мінекономіки щодо закупівель електроенергії. Розберемо пропозиції щодо визначення очікуваної вартості, нюанси та ризики тендерної документації, технічних специфікацій, формульного ціноутворення, проєкту договору та умов щодо зміни ціни
189

Національна програма інформатизації 2024

З 8 лютого 2024 року діє новий порядок погодження проєктів за Національною програмою інформатизації. У статті розглянемо, що врахувати замовнику, щоб погодити проєкти з Мінцифри
8388

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді