Протокол УО на пролонгацію договору за пунктом 8 частини 5 статті 41 Закону: потрібен чи ні

Протокол УО на пролонгацію договору за пунктом 8 частини 5 статті 41 Закону: потрібен чи ні

Фахівець з публічних закупівель — 2022 ✔️СПРОБУВАТИ БЕЗПЛАТНО

Уповноважена особа — це службова, посадова чи інша особа, яка є працівником замовника і визначена відповідальною за організацію та проведення процедур закупівлі/спрощених закупівель на підставі власного розпорядчого рішення замовника або трудового договору/контракту (п. 35 ч. 1 ст. 1 Закону).

Рішення УО оформлюють протоколом із зазначенням дати прийняття рішення, який підписує уповноважена особа.


Однак, чи обов’язково оформлювати протокол для зміни істотних умов договору, пояснює експерт з публічних закупівель, Ніна Абаімова.

ЕКСПЕРТНІ НАСТАНОВИ

Протокол УО на пролонгацію договору за пунктом 8 частини 5 статті 41 Закону: потрібен чи ні

Ніна Абаімова

експерт з публічних закупівель

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на розсилку від порталу «Держзакупівлі» та читайте важливі новини першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Робоча група уповноваженої особи

Уся відповідальність за закупівлі лягає персонально на уповноважену особу. УО повинна самостійно забезпечити неупередженість організаційного процесу та проведення закупівель з урахуванням інтересів замовника. Саме тому часто виникає запитання, чи може уповноважена особа створити робочу групу, адже не реально одній людині бути знавцем геть у всьому. З’ясуймо, що регламентує Закон.
4484

Дефектний акт: зразок

На балансі кожного замовника перебуває хоча б один основний засіб. Коли настає час ремонтувати його або списати, необхідно оформити документи. Сьогодні розглянемо дефектний акт. Коли, хто та як має його оформити? Роз’яснення, зразок та бланк для вас — у статті
57394

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді