Змінили посадову особу — перегляньте зразки підписів

Тепер у разі заміни хоча б одного з підписів посадової особи, або доповнення хоча б одним підписом, треба оформлювати нові зразки підписів.

Як призначити уповноважену особу: три варіанти

Змінили посадову особу — перегляньте зразки підписів

Мінфін доповнив Порядок відкриття та закриття рахунків у національній валюті в органах Казначейства. Визначив, що Казначейство формує справи з юридичного оформлення рахунків на структурні підрозділи, які містять:

  • службові записки щодо відкриття/закриття бюджетних рахунків для зарахування надходжень до держбюджету;
  • зразки підписів посадових осіб, яким надано право підпису на платіжних, розрахункових та інших розпорядчих документах.

Джерело: наказ Мінфіну «Про затвердження Змін до Порядку відкриття та закриття рахунків у національній валюті в органах Державної казначейської служби України» від 15.01.2021 № 12, набере чинності з дня офіційного опублікування

Змінили посадову особу — перегляньте зразки підписів
ОЛЕНА СТЕПАНОВА,директор ТОВ «СІ БІЗНЕС КОНСАЛТИНГ», Одеса
Для моніторингу процедур закупівель не стали перешкодою ані нові законодавчі норми, ані карантинний режим. Держаудитслужба своєї роботи не спинила. Дізнайтеся, коли аудитори виявляють порушення під час моніторингу процедури закупівлі?

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Робоча група уповноваженої особи

Уся відповідальність за закупівлі лягає персонально на уповноважену особу. УО повинна самостійно забезпечити неупередженість організаційного процесу та проведення закупівель з урахуванням інтересів замовника. Саме тому часто виникає запитання, чи може уповноважена особа створити робочу групу, адже не реально одній людині бути знавцем геть у всьому. З’ясуймо, що регламентує Закон.
4394

Головне у квітні для закупівельника 2024

В огляді — найважливіше, що маєте врахувати у квітні. Тримайте нові консультації, що допоможуть укласти договір з надійним постачальником за результатами ЗПП в каталозі, а також — змінити Нафтогаз Трейдинг на нового постачальника. Скористайтеся готовими зразками, довідниками і добірками. Загляньте на наші вебінари
1065

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді