Чи всі договори замовник може продовжити на 20%?

UA RU
Автор
співзас­нов­ник та директор ПП «Центр публічних закупівель «Тендер-експерт», консультант з публічних закупівель, Львів
У закупівлях не варто діяти за принципом «і хочеться, й колеться». Краще прояснити ситуацію до, аніж нести відповідальність після. З’ясуйте, які договори можна продовжувати на 20%, а які — не маєте права?


Продовжувати до 20% на наступний рік можна тільки договори про закупівлю, які укладали за Законом № 922, — за результатами процедур закупівель або спрощених закупівель.

Як бути, якщо у поточному році уклали договір поза ЕСЗ, а в наступному — очікувана вартість того ж предмета закупівлі перевищить межі, які Закон № 922 визначає для процедур закупівель чи спрощеної закупівлі? У такому випадку на час закупівлі укласти угоду на 20% від суми договору поточного року ви не зможете.

Якщо ж придбали потрібне без спрощеної закупівлі — в одному з випадків, які передбачає частина 7 статті 3 Закону про публічні закупівлі, продовжувати дію укладеного договору також не маєте права.

Останні новини

Усі новини

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді