55 громад з 5 областей отримають техніку для відновлення надання адмінпослуг

55 деокупованих і постраждалих громад з Дніпропетровської, Миколаївської, Сумської, Харківської, Херсонської областей отримають техніку для відновлення надання послуг і роботи ЦНАП від шведсько-українського проекту PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні»

Кризова підтримка включає комп’ютери, ноутбуки, джерела безперебійного живлення, багатофункціональні офісні пристрої, мобільні валізи для надання послуг. Сума тендерної закупівлі майже 9 мільйонів гривень.

«Команда Міністерства відновлення щоденно працює над забезпеченням необхідних умов для повернення українців. Одним із пріоритетів у цій роботі є посилення спроможностей громад. Ми й надалі надаватимемо додаткові інструменти громадам, аби якнайбільше людей змогли отримати критично важливі для них послуги. Дякую шведським партнерам за допомогу», — зазначив Віце-прем’єр-міністр з відновлення України — Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков.

Громади подавали заявки на отримання комплексної підтримки через відкриту форму на сайті PROSTO. Окрім матеріальної підтримки, громади також отримують інституційну та навчальну підтримку за необхідними їм напрямами.

«Ми непохитні в активній підтримці процесів відновлення України і глибоко усвідомлюємо значення повернення громадян до їх рідних громад, якщо це вже можливо. Якість і доступність публічних послуг є важливими критеріями демократичної держави, і Швеція буде продовжувати допомагати Україні на цьому шляху, разом з іншими напрямками відновлення та зміцнення українських громад», — зазначив керівник відділу підтримки реформ Посольства Швеції в Україні Адам Амберг.

Більше 2,6 мільйона мешканців проживали у громадах, які отримують кризову допомогу від шведського проєкту в рамках цієї хвилі, до повномасштабного вторгнення. Загалом майже 100 постраждалих громад отримують комплексну підтримку PROSTO по відновленню роботи ЦНАП та наданню державних послуг мешканцям.

Проєкт PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні» фінансується Урядом Швеції через Шведське агентство міжнародного розвитку Sida та реалізується SALAR International AB - дочірньою компанією Шведської асоціації місцевих влад та регіонів (SALAR).

Джерело: офіційний сайт Мінінфраструктури

 

 

Статті за темою

Усі статті за темою

Порядок прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів

Щоб ввести закінчений об’єкт будівництва в експлуатацію, необхідно отримати сертифікат. У статті розглянемо порядок прийняття об’єкта в експлуатацію, необхідні документи та аспекти оплати
878

Закупівля робіт з капітального ремонту

Помилитися під час визначення предмета закупівлі можуть не тільки новачки, але й досвідчені закупівельники. Які найбільш розповсюджені помилки під час закупівлі робіт з капітального ремонту? Як правильно визначити предмет такої закупівлі — роз’яснюємо на прикладах
20150

Завдання на проектування

Перед початком будь-якого будівництва чи реконструкції необхідно. Для цього складається Завдання на проектування визначає основні вимоги до майбутнього об’єкта будівництва. У статті пояснимо — як розробити та затвердити завдання проєкту
299

Дозвільні документи на будівництво у 2025 році

У статті — порядок подання документів через електронну систему ЄДЕССБ, класифікацію дозвільних документів залежно від класу наслідків об’єкта та компетенцію органів, які видають дозволи
223

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді