Відповіді на запитання за темою Закупівлі за Постановою № 169

Постанова № 169 втратила чинність: як закуповувати військовій частині
У новоствореній військовій частині призначили особу, відповідальну за проведення закупівель. Військова частина частково виконує бойові завдання в районі бойових дій, попри те що там не розташована. На жодному з електронних майданчиків військова частина не зареєстрована і закупівлі за допомогою ЕСЗ не проводить. Після набрання чинності Постановою № 1178 та Особливостями, закупівлі відбуваються, як і раніше, за прямими договорами за Постановою № 169. Чи правильно це? Як має діяти в цій ситуації особа, відповідальна за закупівлі військової частини?
2088
Чи можна замінити будматеріали на роботи у договорі за Постановою № 169
Замовник уклав договір щодо поточного ремонту приміщення для внутрішньо-переміщених осіб за Постановою № 169. За договором підрядник мав забезпечувати роботи матеріалами, проте замовник отримав такі будівельні матеріали як благодійну допомогу. Чи можна внести зміни до договору, щоб вирахувати ці будівельні матеріали, а на суму в договорі виконати додаткові роботи?
433
Замовник проводить закупівлю після того, як розірвав договір. Чим керуватися – Законом чи Постановою № 169
Замовник провів відкриті торги на закупівлю автомобіля. За результатами торгів замовник уклав договір про закупівлю. Наразі договір розірваний – постачальник не міг виконати договірні зобов’язання. Замовник має на меті придбати вантажний автомобіль, але вже вживаний. Закуповуватиме за власні кошти. Як діяти в цьому випадку – проводити відкриті торги чи скористатися Постановою № 169?
607