Що робити замовнику, як що ні один учасник не вийшов на закупівлю з використанням ЕСЗ за пунктом 11 Особливостей у порядку, аналогічному спрощеній закупівлі. Оголошувати нову закупівлю за тим же алгоритмом, чи проводити відкриті торги. Якщо замовник проведе дві закупівлі за Інструкцією, затвердженою наказом ДП «Прозозоро» № 25 від 20.10.2022, і вони не відбудуться через відсутність учасників, чи зможе замовник укласти прямий договір, як це передбачено підпунктом 1 пункту 7 статті 3 Закону України «Про публічні закупівлі». Ні Інструкція № 25 ні Особливості № 1178 такий порядок не встановили.
Чи обов'язково застосовувати торги з публікацією англійською мовою після 9 квітня 2024 року?
Відбувся аукціон на закупівлю дров, учасник-переможець надав два аналогічних договори, як вимагає ТД. Проте, коли замовник їх перевірив, то з’ясував, що ці договори учасник не виконав у повному обсязі. Чи може це бути підставою для відхилення учасника відповідно до абзацу 1 пункту 42 Особливостей?
Очікувана вартість закупівлі робіт дорівнює 20 млн грн. Як замовнику перевірити, що учасник не має антикорупційної програми чи уповноваженого з реалізації антикорупційної програми?
Замовник у ТД встановив: «Для підтвердження відповідності учасник надає довідку в довільній формі, яка містить інформацію про те, що між учасником та замовником раніше не було укладено договорів, або про те, що учасник виконав свої зобов’язання за раніше укладеним із замовником договором про закупівлю». Учасник надав довідку, але в її тексті йдеться про укладання договорів з іншою установою. Чи можна надати учаснику 24 год на виправлення невідповідностей?
Замовник відмінив відкриті торги у зв’язку з неможливістю усунути порушення ще до закінчення строку подання пропозицій учасниками. Закон встановлює 10 днів на оскарження рішення замовника про відміну закупівлі. Коли можна оголошувати відкриті торги повторно (вже без порушень) за тим самим предметом закупівлі?
Чи може замовник закуповувати лікарські засоби, вартість яких становить понад 50 тис. грн та які передбачені Постановою № 686, не через запит пропозицій постачальників в електронному каталозі, а одразу на відкритих торгах з особливостями
Замовник визнав переможцем учасника, а після цього виявив, що у тендерній пропозиції цей учасник неправильно зазначив найменування предмета закупівлі. Чи можна повернути такого учасника на кваліфікацію і надати йому 24 години на виправлення невідповідностей?
УО провела відкриті торги з особливостями на закупівлю 16 найменувань товару. Проте конкретну назву товару за кожною позицією УО не зазначила, предмет закупівлі визначила тільки за показником четвертого знака ДК 021:2015 та за НК 024:02019. Чи порушення це і чи потрібно його якось виправляти?
Ми, як замовник, плануємо провести закупівлю асфальтобетонної суміші з очікуваною вартістю приблизно 4,5 млн грн через запит ціни пропозиції в електронному каталозі. Чи можна так закупити, якщо профіль товару містить тільки одну пропозицію постачальника? Як у цьому випадку застосовувати пункт 12 Особливостей № 1178?