Відповіді на запитання за темою Відкриті торги

Чи можна за пунктом 42 Особливостей відхилити учасника, який надав не повністю виконані аналогічні договори
Відбувся аукціон на закупівлю дров, учасник-переможець надав два аналогічних договори, як вимагає ТД. Проте, коли замовник їх перевірив, то з’ясував, що ці договори учасник не виконав у повному обсязі. Чи може це бути підставою для відхилення учасника відповідно до абзацу 1 пункту 42 Особливостей?
605
Чи надавати 24 години на виправлення невідповідностей, коли учасник надав довідку, що не відповідає умовам ТД
Замовник у ТД встановив: «Для підтвердження відповідності учасник надає довідку в довільній формі, яка містить інформацію про те, що між учасником та замовником раніше не було укладено договорів, або про те, що учасник виконав свої зобов’язання за раніше укладеним із замовником договором про закупівлю». Учасник надав довідку, але в її тексті йдеться про укладання договорів з іншою установою. Чи можна надати учаснику 24 год на виправлення невідповідностей?
1009
Чи можна оголошувати повторні торги одразу, коли відмінили тендер через неможливість скасувати порушення
Замовник відмінив відкриті торги у зв’язку з неможливістю усунути порушення ще до закінчення строку подання пропозицій учасниками. Закон встановлює 10 днів на оскарження рішення замовника про відміну закупівлі. Коли можна оголошувати відкриті торги повторно (вже без порушень) за тим самим предметом закупівлі?
1069
Чи може медзаклад закуповувати ліки не через запит пропозицій, а одразу на відкритих торгах
Чи може замовник закуповувати лікарські засоби, вартість яких становить понад 50 тис. грн та які передбачені Постановою № 686, не через запит пропозицій постачальників в електронному каталозі, а одразу на відкритих торгах з особливостями
953
Чи можна повернути учасника‑переможця на кваліфікацію і надати 24 год, щоб виправив помилку
Замовник визнав переможцем учасника, а після цього виявив, що у тендерній пропозиції цей учасник неправильно зазначив найменування предмета закупівлі. Чи можна повернути такого учасника на кваліфікацію і надати йому 24 години на виправлення невідповідностей?
5789
УО не зазначила конкретної назви за номенклатурними позиціями: чи відміняти торги
УО провела відкриті торги з особливостями на закупівлю 16 найменувань товару. Проте конкретну назву товару за кожною позицією УО не зазначила, предмет закупівлі визначила тільки за показником четвертого знака ДК 021:2015 та за НК 024:02019. Чи порушення це і чи потрібно його якось виправляти?
1541
Чи можна провести запит ціни пропозиції, якщо профіль товару містить тільки одну пропозицію постачальника
Ми, як замовник, плануємо провести закупівлю асфальтобетонної суміші з очікуваною вартістю приблизно 4,5 млн грн через запит ціни пропозиції в електронному каталозі. Чи можна так закупити, якщо профіль товару містить тільки одну пропозицію постачальника? Як у цьому випадку застосовувати пункт 12 Особливостей № 1178?
1763
Двічі не відбулися відкриті торги, які в інтересах замовника проводила ЦЗО. Чи може замовник провести переговорку
Протягом січня-березня 2022 року замовник через централізовану закупівельну організацію двічі оголошував відкриті торги на закупівлю продуктів харчування. Торги не відбулися через відсутність учасників та пропозицій. Чи може замовник тепер провести переговорну процедуру закупівлі самостійно на підставі відмінених процедур закупівлі?
1127