Замовник застосував переговорну процедуру на підставі абзацу 2 пункту 3 частини 2 статті 40 Закону № 922 в період дії воєнного стану, позаяк відкриті торги на закупівлю товару були заблоковані через скаргу, яку учасник подав 22.03.2022.
Законодавець змінив дату введення в дію положень статті 18 Закону № 922.
АМКУ повідомив про поновлення роботи Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель.
В АМКУ вирішили опублікувати рішення, прийняті за скаргами, що надійшли 21.02.2022 та 22.02.2022, і повідомили про технічні проблеми під час публікації таких рішень.
31 серпня Міністерство економіки України повідомило, що опрацювало рекомендації, які були надані Антимонопольним комітетом України, щодо контролю за дотриманням законодавства про захист конкуренції на ринках їдалень, кейтерингу і постачання продуктів під час публічних закупівель для закладів освіти.
Дізнайтеся, як пройти тестування уповноважених осіб 2021, на які зміни в Законі про публічні закупівлі звернути особливу увагу, як правильно відмінити тендер, скоригувати проєктну документацію та оскаржити висновки за результатами моніторингу. Про це і багато іншого — у восьмому номері журналу «Держзакупівлі».
Як повідомлялося раніше, Верховна Рада прийняла законопроєкт №5309, який вдосконалює систему оскарження публічних закупівель. Нагадаємо які основні зміни він передбачає.
03 червня 2021 року, ВРУ ухвалила Проєкт Закону №5309 про внесення змін до Закону про публічні закупівлі та інших законів щодо вдосконалення системи оскарження публічних закупівель, активну участь в розробці якого приймав Антимонопольний комітет.
Закупівельне законодавство може вчергове змінитись: Комітет ВРУ з економрозвитку розглянув законопроект №5309, який вносить зміни до ст. 18 Закону про публічні закупівлі.