Організація закупівлі харчування в закладах освіти та відпочинку у 2021 році
Отже, згідно з цим Міністерство підготувало та розмістило на сайті узагальнений лист до органів державної влади, місцевого самоврядування та інших учасників публічних закупівель щодо цих рекомендацій АМКУ та надіслало їх для використання в роботі замовникам, що здійснюють закупівлі у сфері харчування.
З початку 2021 року до АМКУ, як органу оскарження надходили численні скарги на дії замовників під час проведення процедур закупівель у вищезазначеній сфері. Проаналізувавши зміст цих скарг, Комітет розробив і надав Мінекономіки рекомендації щодо здійснення заходів, спрямованих на розвиток конкуренції і запобігання порушенню законодавства про захист економічної конкуренції та умов, що їм сприяють.
Мета документу – запобігти таким порушенням як:
- встановлення дискримінаційних вимог у частині кваліфікаційних критеріїв;
- нечіткість формування вимог до технічних та якісних характеристик товару;
- встановлення інших дискримінаційних умов.
У Мінекономіки повідомили, що розглядають можливість внесення змін до Методичних рекомендацій щодо публічних закупівель у сфері організації харчування в закладах освіти. Ідеться про доповнення їх нормативно-правовими актами, обов’язковими для застосування замовниками під час організації тендерів.
УВАГА!
Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.