24 години на виправлення у спрощеній оборонній закупівлі
Тепер перед тим, як відвантажити продукцію, постачальник формує видаткову накладну у системі, де має зазначити відповідний номер протоколу випробувань. Якщо номер протоколу в систему постачальник не вніс, ІТ-система накладну не сформує. Тож постачальник не зможе поставити продукцію без лабораторного контролю.
Новий механізм контролю запровадили у відповідь на зловживання з боку недобросовісних постачальників. Адже на практиці кількість консервованої продукції, що надходить до ЗСУ, значно перевищує обсяги, які перевіряють ветеринарні лабораторії.
Тепер усі протоколи лабораторних випробувань надсилають до Державного оператора тилу (ДОТ), який вносить їх до DOT-Chain.
ІТ-система міститиме детальну інформацію про продукцію:
- номер протоколу випробувань,
- дату виготовлення,
- виробника,
- обсяг партії тощо.
ІТ-система щоденно аналізуватиме накладні, звіряючи їх з базою протоколів випробувань. Якщо виявить перевищення ліміту поставок, то автоматично фіксуватиме порушення. Постачальник має надати пояснення. Якщо порушення підтвердять, постачальника оштрафують, а надлишкову продукцію не видаватимуть і направлятимуть на лабораторні випробування. Постачальник отримуватиме оплату лише за перевірену продукцію.
Джерело: офіційний сайт МОУ