☝️ Планування закупівель ➤ Навчання ➤ Сертифікація
Обіцяти – не означає одружитися. Планувати – не означає закупити точно за планом.
Розбираємо чергову робочу ситуацію від колеги, яка може статися з кожним із закупівельників.
Ситуація:
На початку року у річному плані закупівель замовник запланував на вересень закупівлю меблів очікуваною вартістю на суму 25 000 грн, вид закупівлі — Договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи. Утім на початку вересня йому виділяють кошти для придбання цього ж предмета закупівлі у сумі 32 000 грн. Як тепер замовнику правильно закупляти?
Подальший алгоритм дій роз'яснює консультант з публічних закупівель, канд. екон. наук, Наталія Заєць.
ПІДКАЗКИ ЕКСПЕРТА
УВАГА!
Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.
ТОП-3 консультації на сьогодні:
Завершальним етапом розробки ПКД є експертиза. Дізнайтеся, в яких випадках вона обов’язкова, а в яких – ні
Не витрачайте час на складання документів. Скачайте готові зразки протоколів уповноваженої особи, щоб швидко оформити рішення під час проведення закупівлі
Грудень — чи не найважливіший закупівельний місяць. Маємо завершити закупівлі 2024 року, забезпечити безперервну потребу в товарах та послугах на початку січня, а також подбати про перші закупівлі 2025 року.
Підсумовуємо законодавчі нововведення листопада. Переконайтеся, що нічого не пропустили!
Локалізація в публічних закупівлях набуває дедалі більшого значення, адже законодавці зосереджують увагу на підтримці вітчизняного виробника. У статті – про умови локалізації виробництва у 2024 році та особливості вимог тендерної документації щодо локалізованих товарів