Проєкт від Мінекономіки «Допомога бізнесу в умовах війни: релокація та відновлення»

Блок під заголовком новини 1 Підпишіться на Telegram-канал Держзакупівлі. Новини! Тримаємо руку на пульсі усіх змін без паніки та зайвої води

2 березня 2023 року відбудеться XI інформаційно-діалоговий майданчик «Допомога бізнесу в умовах війни: релокація та відновлення».
Обрати ▶

Проєкт є ініціативою Міністерства економіки України, що реалізується Командою підтримки реформ Міністерства за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка України» у партнерстві з державною установою «Офіс з розвитку підприємництва та експорту».

На заході учасники дізнаються, зокрема:

  • як почати експорт товарів до країн Європейського Союзу;
  • які українські товари можуть замінити вироби з рф;
  • як взяти участь у проєкті Мінекономіки України «Export booster».

Про інструменти підтримки українських експортерів розповість радниця директора «Офісу з розвитку підприємництва та експорту», експертка з досліджень зовнішніх ринків програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» Ольга Гвоздьова.

Джерело фінансування проєкту «Export booster» — мультидонорський рахунок для стабілізації та сталого розвитку України (MDA) Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР), грантодавцями якого є: Данія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Італія, Японія, Нідерланди, Норвегія, Польща, Швеція, Швейцарія, Велика Британія, США та Європейський Союз (найбільший донор).

Захід відбудеться за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка України» та Команди підтримки реформ Міністерства економіки України.

Форму для реєстрації розміщено на вебпорталі Експортний напрям Дія.Бізнес.

Джерело: вебпортал Експортний напрям Дія.Бізнес

Наталія Заєць консультант з публічних закупівель, канд. екон. наук, Київ
Скористайтеся покроковою інструкцією, щоб провести закупівлю в електронному каталозі із застосуванням запиту пропозицій постачальників за оновленими вимогами Особливостей та Порядку № 822

 

 

 

 

Статті за темою

Усі статті за темою

Нагальна потреба: поняття та обгрунтування

Коли виникає необхідність в терміновій закупівлі, яку неможливо було спланувати, маєте обґрунтувати нагальну потребу. Як зробити це правильно, щоб уникнути штрафів — роз’яснюємо у статті
14215

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді