НАК «Нафтогаз України» цьогоріч планує відмовитися від імпорту газу

Блок під заголовком новини 1 Підпишіться на Telegram-канал Держзакупівлі. Новини! Тримаємо руку на пульсі усіх змін без паніки та зайвої води

НАК «Нафтогаз України» цьогоріч планує відмовитися від імпорту природного газу шляхом збільшення внутрішнього видобутку задля задоволення потреб країни, навіть в умовах війни.

Про це розповів у інтерв'ю Bloomberg голова правління Нафтогазу Олексій Чернишов.

«План вимагає від Нафтогазу збільшити видобуток природного газу на 8%, а від приватних компаній - на 16% цього року в умовах заборони на експорт палива», - зауважив Олексій Чернишов.

Також, за його словами, не передбачається будь-яких територіальних втрат або знищення газовидобувних потужностей, які можуть становити ризик для діяльності.

Наразі економіка України потерпає від війни, а також постійних атак рф на цивільну інфраструктуру країни. За словами очільника Нафтогазу, збитки для нафтогазової інфраструктури України вже становлять близько 1 мільярда доларів.

«Збільшення внутрішнього виробництва є нашою стратегічною метою, і ми повинні самі цим займатися. Це не просто питання бізнесу – це питання виживання та незалежності України», - підкреслив Чернишов.

За даними Міжнародного валютного фонду, у 2023 році Україні потрібно буде закупити 5 млрд кубометрів газу. Подібні розрахунки за найгіршим сценарієм має і Нафтогаз, сказав голова правління НАК «Нафтогаз України».

Найгарячіші відеороз'яснення жовтня

october_video.png

 

 

 

Статті за темою

Усі статті за темою

Локалізовані товари: перелік

Замовник закуповує товари, перелік яких визначений підпунктом 2 пункту 6-1 розділу X «Прикінцевих положень» Закону № 922, виключно якщо їх ступінь локалізації виробництва у 2025 році дорівнює чи перевищує 25%. Дізнайтеся, які товари належать до переліку
1600

Локальний кошторис

Неправильне складання кошторису може призвести до завищених витрат, конфліктів між замовником і підрядником та затримок у проекті. Як скласти локальний кошторис так, щоб уникнути помилок? Чому важливо дотримуватися Настанови? У статті розглянемо аспекти, які допоможуть зробити цей процес прозорим і ефективним
1518

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді