Мінсоцполітики розширює мережу партнерів платформи єДопомога

Заступник Міністра соціальної політики України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації, Костянтин Кошеленко розповів про можливості підтримки українців та соціальної сфери України.

Заступник Міністра соціальної політики України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації, Костянтин Кошеленко провів робочу зустріч з Трістаном Евансом, заступником голови Ради міжнародної торгівлі (International Trade Council). На зустрічі також були присутні представники Міністерства соціальної політики України, Державного підприємства “Інформаційно-обчислювальний центр Мінсоцполітики” та міжнародних організацій, які мають бажання підтримати Україну.

Костянтин Кошеленко розповів про можливості підтримки українців та соціальної сфери України.

“Залучення міжнародної підтримки є пріоритетним напрямком для нас, адже на сьогодні мільйони українців були вимушені змінити своє місце проживання, залишилися без житла, роботи або засобів для існування.

Ми продовжуємо докладати зусиль для залучення міжнародних організацій, які готові на підставі меморандумів з Міністерством соціальної політики здійснювати виплати адресної грошової допомоги українцям, які залишили звернення на платформі.

Також ми працюємо над збільшенням кількості приватних благодійників з усього світу, які на платформі єДопомога онлайн підтримують українців сертифікатами на ліки, продукти та паливо”, - зазначив Костянтин Кошеленко.

Також заступник Міністра підкреслив необхідність технічної та фінансової підтримки ДП ІОЦ Мінсоцполітики, адже підприємство забезпечує безперебійне функціонування програмного забезпечення соціальної сфери.

Зі свого боку Тристан Еванс привітав представників Мінсоцполітики та ДП ІОЦ з отриманням нагороди Go Global Awards 2022 від International Trade Council в номінації “Технологічна інновація року” та вручив іменні відзнаки представникам платформи єДопомога.

Мінсоцполітики дякує міжнародним організаціям, які долучаються до підтримки України та відкриті до співпраці.

Джерело: офіційний сайт КМУ

 

 

 

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Навчання для учасників «Як взяти участь і перемогти в публічній закупівлі у Prozorro»

✔️Ґрунтовні лекції, що поєднують законодавчу базу та експертні висновки ✔️ Навчання у зручному онлайн-форматі ✔️ Відеопояснення від провідних експертів ✔️ Сертифікат про підвищення кваліфікації від Юридичного університету Ярослава Мудрого
229

Моніторинг закупівель 2024

Хто і за яких підстав проводить моніторинг публічних закупівель 2024, які строки проведення моніторингу закупівлі — у консультації
4228

Примірне положення про уповноважену особу з публічних закупівель

Мінеконміки рекомендує використовувати Примірне положення про уповноважену особу з публічних закупівель як основу для створення власного положення про уповноважену особу. Дізнайтеся, з чого складається Примірне положення та скачайте зразок такого положення
4017

Як діяти учаснику після його визначення переможцем відкритих торгів

Кожен учасник торгів змагається за перемогу. А що робити, коли довгоочікуваний тріумф уже став реальністю? Після оголошення переможця наступає новий, не менш відповідальний етап — підписання контракту. Важливо знати, у який термін можна укласти договір і коли необхідно надати забезпечення його виконання.
211

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді