НКРЕКП оприлюднила зауваження і пропозиції до проєкту постанови «Про внесення змін до Методики розрахунку тарифу на послуги постачальника універсальних послуг»

Ви маєте змогу взяти участь у відкритому обговоренні.

Як правильно діяти замовнику під час оскарження процедури закупівлі

НКРЕКП оприлюднила зауваження і пропозиції до проєкту постанови «Про внесення змін до Методики розрахунку тарифу на послуги постачальника універсальних послуг»

Проєкт постанови НКРЕКП, що має ознаки регуляторного акта, та матеріали оприлюднені на офіційному вебсайті НКРЕКП у мережі Інтернет https://www.nerc.gov.ua/?id=60379.

З метою запобігання поширенню коронавірусу та з урахуванням статті 29 Закону «Про захист населення від інфекційних хвороб», пункту 1 постанови КМУ № 641, відкрите обговорення проєкту рішенням НКРЕКП відбудеться в режимі відеоконференції 14.07.2021 о 14:00.

Заявки для участі у відкритому обговоренні проєкту рішення НКРЕКП приймаються до 12.07.2021 (включно) в електронному вигляді на електронну адресу: [email protected] , контактна особа: Біленко Анна Миколаївна, тел. (044) 204-48-70. У повідомленні про бажання взяти участь у відкритому обговоренні необхідно обов’язково вказати контактні дані представників, які візьмуть участь в обговоренні, а саме прізвище, ім’я по батькові, посада, контактний телефон та електронну адресу, що буде ідентифікатором для відеоконференції.

Джерело: сайт НКРЕКП

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Головне у червні для закупівельника

В огляді — найважливіше, що маєте врахувати у червні. Це консультації, зразки, довідники, відеороз’яснення, коментарі останніх змін — усе, що знадобиться закупівельнику у щоденній роботі
100

Головне у травні для закупівельника 2024

В огляді — консультації, зразки, довідники, відеороз’яснення, коментарі останніх змін — усе, що знадобиться закупівельнику у травні. Цього місяця зверніть увагу на умови закупівлі додаткових робіт, вимоги, якими перевіряти учасника після оновлень в Особливостях, та зміни, які внесли до порядку реєстрації зобов’язань в органах Казначейства
1199

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді