Фінлізинг: новий закон вже в дії

13 червня вступив в дію Закон про фінансовий лізинг №1201.

Укладання договору про закупівлю: ази, які знають не всі

Фінлізинг: новий закон вже в дії

Закон, зокрема, визначає ознаки фінансового лізингу та його об’єкти. Це може бути майно, не заборонене законом до вільного обігу на ринку й до передачі в лізинг.

Не можуть бути об’єктами фінансового лізингу земельні ділянки та інші природні об’єкти, а також об’єкти, визначені частиною 2 статті 3 Закону України «Про оренду державного та комунального майна» від 03.10.2019 № 157-IX.

Джерело: сайт Офісу Президента

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Головне у червні для закупівельника

В огляді — найважливіше, що маєте врахувати у червні. Це консультації, зразки, довідники, відеороз’яснення, коментарі останніх змін — усе, що знадобиться закупівельнику у щоденній роботі
100

Головне у травні для закупівельника 2024

В огляді — консультації, зразки, довідники, відеороз’яснення, коментарі останніх змін — усе, що знадобиться закупівельнику у травні. Цього місяця зверніть увагу на умови закупівлі додаткових робіт, вимоги, якими перевіряти учасника після оновлень в Особливостях, та зміни, які внесли до порядку реєстрації зобов’язань в органах Казначейства
1200

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді