Інформація по договорах, укладених за спрощеною закупівлею: коли, яку оприлюднювати?

Інформація по договорах, укладнеих за спрощеною закупівлею: коли, яку оприлюднювати?


Перелік інформації, яку необхідно оприлюднити по договорах по спрощеній закупівлі, загалом передбачений у статті 10 Закону про публічні закупівлі. Але окремі норми містяться у статтях 41 і 42 Закону № 922. Зокрема, щодо оприлюднення змін до договору по спрощеній закупівлі та звіту про виконання договору.

Тож у закупівельників виникає багато запитань:

Правильні відповіді на ці запитання знає консультант з публічних закупівель Ярослава Дуброва.
Дізнайтеся й ви, щоб не наразитися на штраф за неоприлюднення або порушення строків оприлюднення інформації про закупівлі.

Більше важливих аспектів про договір по спрощеній закупівлі пані Ярослава пояснила на вебінарі «Договір за результатами спрощених закупівель: укладаємо та змінюємо правильно». Подивитись запис вебінару можна, зробивши два кліки.

Натисніть «Взяти участь».

Інформація по договорах, укладнеих за спрощеною закупівлею: коли, яку оприлюднювати?

Після того, як система вас зареєструє, клікніть на «Відеотрансляція» та насолоджуйтесь переглядом.

Інформація по договорах, укладнеих за спрощеною закупівлею: коли, яку оприлюднювати?

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Фінансова спроможність закупівлі

Фінансова спроможність — це кваліфікаційний критерій, за допомогою якого замовник може оцінити фінансовий стан компанії як учасника закупівлі. Для цього слід розуміти, хто і як з учасників підтверджує свою фінансову спроможність. Правильно оцінити можливості учасника та звести до мінімуму ризики при укладенні договору допоможе роз’яснення експерта
5096

Службова записка на закупівлю

У статті розглянемо, у яких випадках складають службову записку на закупівлю. А також надамо зразок такого документа
4032

Які наслідки, якщо замовник відмовляється від підписання договору про закупівлю

Іноді, коли замовник вже обрав переможця торгів, він відмовляється від підписання договору про закупівлю з таким потенційним постачальником. Чи правомірно це робити, які наслідки чекають на замовника та що каже судова практика – розглянемо
10241

Як провести відкриті торги з публікацією англійською мовою

Із 9 квітня 2024 року до замовників повернулась можливість для закупівлі товарів, послуг, робіт застосовувати євроторги. В якому порядку, в які терміни та від якої суми проводити євроторги — пояснюємо у статті
8093

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді