Попередня оплата в держзакупівлях: тепер можлива і в оборонних замовленнях

Відповідно до змін, внесених у Постанови №641 та 1198, попередню оплату можна здійснювати і при здійсненні закупівель оборонного сектору.

2 варіанти, як організувати віддалену роботу тендерного комітету

Попередня оплата в держзакупівлях: тепер можлива і в оборонних замовленнях

Зокрема попередню оплату дозволили для задоволення потреб національної безпеки і оборони відповідно до основних показників державного оборонного замовлення на 2020-2022 роки.

А саме при закупівлі:

  • безпілотних авіаційних комплексів,
  • бойових кораблів,
  • високоточного ракетного, ракетно-реактивного і артилерійського озброєння,
  • ракет та боєприпасів, у тому числі підготовки та освоєння виробництва крилатих ракет, літаків для потреб Збройних Сил,
  • озброєння,
  • військової і спеціальної техніки за міжнародними домовленостями.

За матеріалами ВРУ

Попередня оплата в держзакупівлях: тепер можлива і в оборонних замовленнях
ЯРОСЛАВА ДУБРОВА,консультантка з публічних закупівель, Київ
Одна з обов’язкових вимог під час процедури закупівлі — перевірити кваліфікацію учасників закупівлі. І неважливо, йдеться про конкурентну чи неконкурентну процедуру. З 19.04.2020 року кваліфікаційні вимоги до учасників оновлено.

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Робоча група уповноваженої особи

Уся відповідальність за закупівлі лягає персонально на уповноважену особу. УО повинна самостійно забезпечити неупередженість організаційного процесу та проведення закупівель з урахуванням інтересів замовника. Саме тому часто виникає запитання, чи може уповноважена особа створити робочу групу, адже не реально одній людині бути знавцем геть у всьому. З’ясуймо, що регламентує Закон.
4512

Дефектний акт: зразок

На балансі кожного замовника перебуває хоча б один основний засіб. Коли настає час ремонтувати його або списати, необхідно оформити документи. Сьогодні розглянемо дефектний акт. Коли, хто та як має його оформити? Роз’яснення, зразок та бланк для вас — у статті
57569

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді